Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Aktualizovaný program nejdůležitějších panelů na Star Wars Celebration 2019

Jan Valušek 1

Aktualizace 1. 4.: Upraveny časy. Aktualizace 2. 4.: Přidán panel „Na slovíčko s Alanem Tudykem“ (14. dubna).

Historicky největší Star Wars Celebration započnou již za méně tři týdny, a proto jsme pro vás připravili program těch nejdůležitějších panelových diskuzí. Časy jsou převedené do českého pásma. Všechny nadcházející panely budou s největší pravděpodobností streamované na oficiálních sociálních sítích Star Wars. Kompletní program můžete najít na oficiální stránce.

Pátek, 12. dubna

Star Wars: Epizoda IX – 18:00–19:00

O závěrečném díle Skywalkerovské ságy budou diskutovat Kathleen Kennedy, J.J. Abrams a další speciální hosté a herci. Máme očekávat plno různých překvapení. Na panelu se dozvíme název filmu (pokud k tomu nedojde dříve) a uvidíme první teaser trailer. (Více informací o epizodě IX)

Vader Immortal: A Star Wars VR Series – 20:30–21:30

Členové ILMxLAB a firmy Oculus se podělí o nové informace o první epizodě tohoto Star Wars příběhu pro virtuální realitu. Mluvit budou lidé, kteří stojí za příběhem, designem ale i samotnou technologií. Nejspíše zde uvidíme první záběry přímo ze „hry“. (Více informací o Vader: Immortal)

Nakladatelství Lucasfilm – 23:45–00:45

Na tomto panelu budou oznámeny nové knihy ze světa Star Wars, ale dozvíme se i nové informace už o těch dříve oznámených. Diskutovat budou Jeffrey Brown, Zorida Cordova, Delilah Dawson, Claudia Gray, Justina Ireland, E.K. Johnston, Cavan Scott, Timothy Zahn a další. Panel bude moderovat Michael Siglain.

Sobota, 13. dubna

Star Wars: Galaxy’s Edge – 18:00–19:00

Galaxy’s Edge, největší rozšíření Disney parků všech dob, se v kalifornském Disneylandu otevře již toto léto. Proto se na tomto panelu sejdou zástupci Walt Disney Imagineering a Lucasfilmu a odhalí nové detaily o parcích, podělí se o to, jaké to bylo přivést Star Wars k životu a jak budou moci návštěvníci žít svůj vlastní Star Wars příběh. Máme očekávat několik překvapení. (Více informací o Galaxy’s Edge)

Vzpomínka na seriál Star Wars: Povstalci – 19:45–20:45

Seriál Star Wars: Povstalci sice možná skončil, ale posádka lodi Ghost nikdy nebude zapomenuta! Dave Filoni (producent seriálu), Vanessa Marshall (Hera Syndulla), Tiya Sircar (Sabine Wren) a Taylor Gray (Ezra Bridger) se poohlédnou zpět za seriálem, který před rokem skončil čtvrtou sezónou. Lucasfilm rovnou upozorňuje, že během tohoto panelu nebude oznámen nový seriál.

Del Rey: Do zákulisí – 19:45–20:45

Druhý knižní panel odhalí, co pro nás chystá nakladatelství Del Rey. O svých aktuálních i nadcházejících projektech budou diskutovat Claudia Gray (Master & Apprentice; Bloodline), Timothy Zahn (Thrawnova trilogie), Alexander Freed (Alphabet Squadron; Twilight Company) a Delilah S. Dawson.

Star Wars Jedi: Fallen Order – 20:30–21:30

Vince Zampella, šéf studia Respawn Entertainment, a Stig Asmussen, ředitel herního vývoje, se spolu se speciálními hosty podělí o nové detaily o akčně-dobrodružné hře Jedi: Fallen Order, která vyjde na podzim tohoto roku. Uslyšíme také, jak Respawn a Lucasfilm spolupracovali na příběhu, který sleduje cesty mladého padawana v temných časech po Rozkazu 66, a uvidíme první záběry ze hry. A samozřejmě i tady máme očekávat několik překvapení. (Více informací o Jedi: Fallen Order)

Marvel Comics představuje: Star Wars – 21:30–22:30

Marvel na tomto panelu nahlédne do připravovaných komiksových sériích od Grega Paka Age of Rebellion a od Ethana Sackse Galaxy’s Edge. Dozvíme se zákulisní informace a mělo by dojít i na nějaká oznámení.

Neděle, 14. dubna

The Mandalorian – 18:00–19:00

Scénárista a výkonný producent Jon Favreau a režisér a výkonný producent Dave Filoni budou diskutovat o nebezpečném světě Mandaloriana. S největší pravděpodobností zde uvidíme první teaser trailer. (Více informací o Mandalorianovi)

Na slovíčko s Alanem Tudykem – 20:30–21:30

Alan Tudyk, který hrál droida K-2SO ve filmu Rogue One: Star Wars Story, probere tuto roli s Warwickem Davisem spolu s ostatními nezapomenutelnými rolemi, které za svůj život ztvárnil. Možná se dočkáme oznámení, že se K-2SO vrátí v připravovaném seriálu o Cassianu Andorovi.

První pohled na Star Wars: Klonové války – 22:30–23:30

Dave Filoni a speciální hosté oslaví návrat animovaného seriálu Klonové války. Mohli bychom se dočkat nového traileru.

Pondělí, 15. dubna

Nakladatelství Lucasfilm: Spisovatelé u jednoho stolu – 17:30–18:30

Připojte se k hvězdným autorům Star Wars knih, kteří proberou svůj proces psaní příběhů z předaleké galaxie, ale také odhalí exkluzivní novinky, které přijdou od nakladatelství Lucasfilm v budoucnu. Diskutovat budou Claudia Gray (Master & Apprentice; Bloodline), Justina Ireland (Lando’s Luck), Daniel José Older (Last Shot), Cavan Scott (Tales from Vader’s Castle, série Choose Your Destiny) a Charles Soule (Darth Vader: Dark Lord of the SithPoe Dameron). Moderátorem diskuze bude Michael Siglain.

Oslava 20. výročí Star Wars: Skrytá hrozba – 18:00–19:00

Každá sága má svůj začátek. Připojte se k moderátorovi Warwicku Davisovi a oslavte 20 let od vydání první epizody Skrytá hrozba. Dočkáme se dosud neviděného zákulisního materiálu a speciálních hostů, kteří se podělí o své vzpomínky na tvorbu tohoto filmu.

První pohled na druhou sezónu seriálu Star Wars: Odboj – 20:30–21:30

Výkonní producenti Justin Ridge, Athena Portillo a Brandon Auman a členové obsazení Christopher Sean (Kazuda „Kaz“ Xiono), Suzie McGrath (Tam Ryvora), Scott Lawrence (Jarek Yeager), Myrna Velasco (Torra Doza), Donald Faison (Hype Fazon) se ohlédnou za první sezónou seriálu Star Wars: Odboj a odhalí exkluzivní pohled na to, co teprve přijde. (Více informací o seriálu Odboj)

Slavnostní zakončení Celebration 2019 – 22:30–23:30

Na slavnostním zakončení se připomenou nejlepší momenty víkendu, ukáží se speciální hosté a daleko více.

Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
OndriS
OndriS
2 let před

Už se nemůžu dočkat 🙂