Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

7 postav, které se pravděpodobně objeví (nebo by se mohly objevit) v seriálu o Cassianovi

Jan Valušek 0
Včera byl oznámený druhý hraný Star Wars seriál, který se bude zaměřovat na postavu Cassiana Andora. Po Mandalorianovi se tak dočkáme série, která prozkoumá život tohoto povstaleckého agenta ještě před událostmi filmu Rogue One. Dneska se podíváme na to, jaké známé postavy (kromě Cassiana) by se mohly v tomto seriálu objevit.

Davits Draven

Davits Draven

Davits Draven debutoval v Rogue One jako povstalecký generál. Byl to on, kdo vedl tým Bravo, který vysvobodil Jyn z imperiálního pracovního tábora a přemluvil ji spolu s Mon Mothmou a Cassianem ke spolupráci s Povstaleckou aliancí. Davits se později objevil také v komiksu Star Wars od Marvelu, konkrétně v příběhové lince Hope Dies, která se odehrává mezi čtvrtou a pátou epizodou. Seriál o Cassianovi by byl skvělou příležitostí, jak rozšířit Davitsovu minulost a dozvědět se o něm více.

Hera Syndulla

Hera Syndulla

Hera Syndulla je jednou z mnoha skvělých postav, které nám přinesl animovaný seriál Povstalci. Hera se dokonce objevila i v Rogue One, kdy její jméno zaznělo v hangáru na Yavinu IV, když se Povstalci chystali na Scarif. Celá posádka Ducha se této bitvy potom účastnila. Myslím, že hrané seriály jsou skvělá příležitost, jak začít propojovat animované a hrané univerzum – koneckonců to se již začalo dít v Solo: Star Wars Story s Darth Maulem. Právě proto si myslím, že se Hera v seriálu objeví. Není samozřejmě vyloučeno, že by se spolu s ní nemohl ukázat třeba Zeb, Kallus nebo Rex.

Bail Organa

Bail Organa

Adoptivní otec Leiy Organy, který stál spolu s Mon Mothmou za zrodem Aliance pro obnovu republiky, politik, jenž chtěl politickou a mírumilovnou cestou zastavit Impérium, a místokrál Alderaanu. Jeho proti-imperiální akce jsme viděli třeba v seriálu Povstalci nebo knize Leia: Princess of Alderaan, na které by mohl seriál navázat. Samozřejmostí by poté měl být návrat Jimmyho Smitse, který Baile ztvárnil v epizodě II, III a v Rogue One.

Enfys Nest

Enfys Nest

Když vyšly trailery na Solo: Star Wars Story, téměř všichni si myslely, že hlavním záporákem bude maskovaný Enfys Nest. Z filmu jsme se ale dověděli, že se jedná o mladou spojenkyni Povstalecké aliance, která se svým „gangem“ Oblačných jezdců zajišťuje její financování. Novelizace poté prozradila, že Kesselské hyperpalivo mířilo za extremistou Sawem Gerrerou, jenž se objevil právě v Rogue One. Podle mě je tedy pravděpodobné, že se Enfys v podání Erin Kellyman minimálně v jedné epizodě ukáže, alespoň jako cameo.

Mon Mothma

Mon Mothma

Kdo jiný než Mon Mothma by měl Cassianovi zadávat jeho vyzvědačské mise? Tato hlava Povstalecké aliance, která stála i za jejím zrodem, se poprvé objevila už v epizodě IV a poté měla významnou roli v několika dalších filmech, seriálech i knihách. Mon byla v Rogue One díky skvělému výkonu Genevieve O’Reilly a práci maskérů téměř k nerozeznání od své „původní verze“. Mon Mothma se prostě musí vrátit.

Orson Krennic

Orson Krennic

Hlavní záporák Rogue One, který byl nakonec zabit svou vlastní zbraní. Krennic byl sice v době, kdy se seriál bude odehrávat, zaneprázdněný organizováním stavby první Hvězdy smrti, ale nemyslím si, že by se v seriálu, alespoň třeba jen v jedné scéně, neobjevil.

K-2SO

K-2SO

Původně sériový imperiální droid, poté společník a jeden z nejlepších přátel Cassiana, K-2SO se téměř okamžitě po vydání Rogue One stal fanouškovským oblíbencem. Jeho přítomnost v tomto seriálu je proto téměř jistá. A osobně doufám, že se spolu s ním vrátí i skvělý Alan Tudyk, který droida v Rogue One hrál a daboval.

Otázkou však zůstává, zda uvidíme první setkání tohoto droida a Cassiana – to již totiž bylo ukázáno v komiksu Rogue One – Cassian & K-2SO. Tvůrci seriálu by tedy museli buď „zkopírovat“ události komiksu, aby obě verze zůstali kánonické, nebo komiks vyřadit z kánonu a napsat pro setkání těchto dvou parťáků úplně nový příběh. Uvidíme, jak to nakonec dopadne.


V seriálu by se samozřejmě mohlo objevit daleko více známých postav, ale to bychom tu mohli být do nekonečna. Jaké postavy se podle vás nejpravděpodobněji v seriálu objeví nebo které byste tam chtěli vidět? Podělte se o to v komentářích!

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments