Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Ze spekulovaného seriálového spin-offu filmu Solo se mělo stát plnohodnotné pokračování. Oficiální potvrzení by mohlo přijít za týden

Jan Valušek 0

Spekulacím o seriálové budoucnosti Star Wars se nevyhneme ani tento týden. Server Star Wars Unity tvrdí, že Lucasfilm chystá plnohodnotné seriálové pokračování filmu Solo: Star Wars Story pro streamovací službu Disney+. Projekt měl vzejít z dříve spekulovaného spin-offu, který se měl zaměřit na kriminální podsvětí v čele s Maulovým syndikátem Rudý rozbřesk.

Podle webu se mají vrátit všichni hlavní členové obsazení. Alden Ehrenreich, představitel mladého Hana Sola, nedávno prozradil, že něco nekonkrétního o potenciálním pokračování filmu už slyšel, a dodal, že kdyby se mu do ruky dostal ten správný příběh, rád by se do role vrátil. Za zmínku stojí rozhodně také jiná spekulace, a to ta, že se svého vlastního seriálu má dočkat Lando Calrissian. Ten se podle starších informacích Star Wars Unity měl objevit právě i ve spin-offu o zločineckém podsvětí.

Mějte na mysli, že dokud o seriálu neuslyšíme z oficiálních zdrojů, jedná se o pouhou spekulaci. K potvrzení by mohlo dojít například během konference pro investory společnosti Disney, která proběhne 4. srpna.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments