Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Základna Hvězdovrah a generálka Leia v rozšířeném traileru Star Wars Resistance

Jan Valušek 0

Lucasfilm dnes zveřejnil rozšířený trailer na seriál Star Wars Resistance, jehož premiéra se nezadržitelně blíží. Podívejte se sami:

[embedyt]https://www.youtube.com/watch?v=Ae2Cxy8sswk[/embedyt]

V traileru můžeme kromě hlavních postav a postav, které jsme již dříve viděli, zahlédnout i kapitánku Phasmu, namluvenou Gwendoline Christie, a generálku Leiu Organu, jíž hlas propůjčila Rachel Butera. Největším překvapením je pro mě však to, že se v jednom záběru ukázala základna Hvězdovrah, což by mohlo značit, že se dříve nebo (spíše) později dočkáme i Kylo Rena, nebo dokonce nejvyššího vůdce Snoka. Z padouchů je nutné zmínit také trandoshanského piráta, kterým může (ale nemusí) být Bossk. Na potvrzení této domněnky si musíme počkat.

V ukázce můžeme poprvé vidět červenou stíhačku TIE majora Vonrega (červeného stormtroopera). Časem se v seriálu také dozvíme to, jak se Odboj poprvé dozvěděl o zbrojení Prvního řádu a jak hledal své spojence, kteří mu na konci Posledního z Jediů neodpověděli a nepomohli.

Premiéru má Star Wars Resistance nastavenou na příští neděli, 7. října 2018, kdy vyjde hodinový pilot. Další díly budou mít poloviční stopáž.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments