Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Záběry ze hry Jedi: Fallen Order uvidíme tento týden hned několikrát

Jan Valušek 0

Největší herní veletrh světa E3 se nezadržitelně blíží, a to znamená, že se blíží také nové informace o herních projektech ze světa Star Wars. O připravovaném Jedi: Fallen Order uslyšíme již v sobotu 8. června v rámci EA PLAY 2019. Půlhodinový blok, který začne v 18:30 našeho času, přinese mimo jiné i první gameplay záběry. Livestream budete moci sledovat na tomto odkazu.

Tím to však nekončí – Microsoft potvrdil, že na jeho konferenci, jež proběhne v neděli 9. června od 22:00, taktéž uvidíme něco z této připravované akční adventury.

Je možné, že nás Electronic Arts nechá nakouknout také do vzdálenější budoucnosti a uvidíme i něco ze hry od EA Vancouver, kterou již od začátku provází strastiplný vývoj.

Během veletrhu očekáváme oznámení nové LEGO Star Wars hry, která by dle posledních spekulací měla přinést „ultimátní zážitek“ v podobě adaptací všech filmů a možná i některých seriálů.


Staňte se Jediem v nové příběhové akčně-dobrodružné videohře Star Wars Jedi: Fallen Order, ve které se ujmete bývalého padawana Cala Kestise. Příběh se odehrává několik let po událostech Epizody III: Pomsta Sithů a Jediská čistka je v plném proudu.

Unikněte Impériu a jeho inkvizitorům, kteří po vás jdou, a bojujte s nimi několika technikami úderů, blokování a vyhýbání se nepřátelům. Prozkoumejte starodávné lesy, větrem bičované útesy a strašidelné džungle a sami se rozhodněte, kdy a kam se vydáte dále.

Star Wars Jedi: Fallen Order vyjde 15. listopadu 2019 na PC, PlayStation 4 a Xbox One.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments