Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Werner Herzog bude v seriálu The Mandalorian hrát záporáka

Jan Valušek 0

O obsazení německého herce, režiséra a scénáristy Wernera Herzoga v seriálu The Mandalorian víme již nějakou dobu. Nyní však Herzog poprvé o své roli promluvil v rozhovoru s webem IndieWire.

„Teď už moje opravdu, opravdu malá role v seriálu The Mandalorian není tajemstvím. Rád hraji, protože vím, že jsem v tom dobrý, ale jen pokud hraji opravdového záporáka,“ prozradil herec a režisér.

Wernera Herzoga můžete znát především jako Zeca z filmu Jack Reacher. Co se týče jeho režisérské kariéry, pracoval třeba na filmech Grizzly Man, Fitzcarraldo a Temný úsvit.

Jack Reacher (2012) - The Zec Scene (4/10) | Movieclips


The Mandalorian dorazí na streamovací platformu Disney+ na podzim tohoto roku.

Po příbězích Janga a Boby Fetta vstupuje do univerza Star Wars další bojovník. The Mandalorian je zasazen mezi období pádu Impéria a vzestupu Prvního řádu. Budeme následovat cesty osamělého pistolníka ve vnějších částech galaxie, které nejsou pod dohledem Nové republiky…

Hlavní roli si zahraje Pedro Pascal (Narcos, Hra o trůny). K němu se přidají Carl Weathers (Rocky), Gina Carano (Deadpool), Nick Nolte (Hlubina), Giancarlo Esposito (Breaking Bad), Werner Herzog (Jack Reacher), Omid Abtahi (Hunger Games) a Emily Swallow (Supernatural).

Scénář napsal Jon Favreau (Iron Man), který je spolu s Davem Filoni (Star Wars: Povstalci) výkonným producentem seriálu. Režie se chopí Deborah Chow (Jessica Jones), Rick Famuyiwa (Dope), Taika Waititi (Thor: Ragnarok), Bryce Dallas Howard, dcera Rona Howarda, režiséra Solo: Star Wars Story, a právě Dave Filoni.

Více detailů o seriálu se dozvíme 14. dubna na Star Wars Celebration.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments