Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Warner Bros a TT Games oznámí novou LEGO hru na E3 2019

Jan Valušek 0

Vydavatel Warner Bros a vývojářské studio Traveller’s Tales oznámí na videoherním veletrhu E3 2019 novou LEGO videohru. Informoval o tom server Pure PlayStation, který tuto informaci dostal z mailu přímo od WB. Aktuálně není jasné, o jaký titul se bude jednat, ale vzhledem k nedávným spekulacím o LEGO videohře ze světa Star Wars, jež pokryje celou ságu Skywalkerů, je pravděpodobné, že se fanoušci Star Wars konečně dočkají nejen tolik vytoužených adaptací filmů Rogue One, Poslední z Jediů, Solo a v budoucnu i Vzestup Skywalkera, ale také remasteru předchozích adaptací.

Samotný veletrh E3 začne v úterý 11. června a bude trvat tři dny. Ještě před začátkem veletrhu mívají velké společnosti své vlastní konference, na kterých ukazují připravované hry. Warner Bros ji sice nepořádá, avšak je možné, že se tato hra ukáže na konferenci Microsoftu (v neděli 9. června ve 23:00 našeho času) či PC Gaming Show (v pondělí 10. června v 19:00).

Podle Matta Wooda, vedoucího střihače zvuku ve společnosti Skywalker Sound, by hra měla vyjít ještě během tohoto roku. Zároveň by se mělo jednat o „ultimátní kolekci“, takže je možné, že se ve hře objeví také seriálový obsah. Na oficiální informace si však budeme muset ještě necelé dva týdny počkat.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments