Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Vzestup Skywalkera vyjde digitálně 17. března. Na Blu-ray a DVD zamíří o dva týdny později

Jan Valušek 3

Závěrečná epizoda Star Wars vyjde digitálně 17. března 2020. O dva týdny později, tedy 31. března, se potom Vzestup Skywalkera dostane do obchodů na Blu-ray, 4K Blu-ray a DVD discích. Součástí bonusového obsahu k filmu bude mimo jiné více než dvouhodinový dokument o tvorbě filmu.

Bonusový obsah:

  • Odkaz Skywalkerů – Příběh žije navždy v tomto celovečerním dokumentu, který sleduje tvorbu Star Wars: Vzestup Skywalkera.
  • Honička na Pasaaně: Tvorba stíhání spídrů – Ponořte se do tvorby epické honičky spídrů a objevte, jak byla tato velkolepá sekvence přivedena na obrazovky.
  • Tvorové na poušti  – Zjistěte, co všechno stálo za tvorbou scén z pouštní Pasaany,  od rozlohy natáčení až po její pestrobarevné detaily.
  • D-O: Klíč k minulosti  – Prozkoumejte loď, která spojuje Rey se záhadou jejích zmizelých rodičů a poznejte nejnovějšího a neodolatelného droida.
  • Warwick a syn – Warwick Davis, který hrál Wicketa ve Star Wars: Návrat Jediů, ještě jednou obléká kostým Ewoka. Tentokrát se svým synem Harrisonem.
  • Obsazení tvorů – Tým stojící za nezapomenutelnými tvory z filmu odhalí loutkařství, makeup, kostými a digitální magii, která je přivedla k životu!

Exkluzivní pro digitální vydání:

  • Maestrovo finále – Skladatel John Williams vzpomíná na svou práci na sáze Star Wars a sdílí své poznatky z psaní hudby pro Star Wars: Vzestup Skywalkera.

Vzhled obalu Blu-ray:

Vzhled obalu 4K Blu-ray:

 

3 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Dri
Dri
1 rok před

Nevíte, jak to bude s vydání UHD kolekce u nás?

Přemýšlím o nákupu na Amazonu https://www.amazon.co.uk/gp/product/B082WXCSKN?pf_rd_p=f20e70b1-67f9-48d1-8c78-ba616030b420&pf_rd_r=FNTCQHYC7T058CNZQVT5

Nicméně raději bych verzi, kde budou i CZ titulky.

Dri
Dri
1 rok před
Reply to  Jan Valušek

Nj, tak objednávám 😀