Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Vzestup Skywalkera: Uniklé propagační materiály nabízí nový pohled na postavy i techniku

Jan Valušek 0

Od premiéry Vzestupu Skywalkera nás dělí již méně než tři měsíce a do obchodů se pomalu, ale jistě začínají dostávat hračky a další produkty s motivy filmu. Ačkoliv se oficiálně začnou prodávat až 4. října, již teď se na internet objevují jejich fotky.

Příkladem je tento adventní kalendář:

Vzestup Skywalkera: Adventní kalendář
Zdroj: son-of-alderaan.tumblr.com

Rozšířená pravá část obrázku se dokonce dostala na obálku magazínu Star Wars Insider:

Obálka Star Wars Insideru

Obálce vévodí Kylo Ren se svou opravenou maskou, viděnou již v prvním teaser traileru. Na obrázku vidíme také trojúhelníkové stíhačky TIE Dagger, standardní stíhačky TIE a Kylo Renovu stíhačku, která vypadá jako kombinace TIE Silenceru z osmé epizody a TIE Interceptoru. Vašemu pohledu určitě neušla ani várka Sith (Jet) Trooperů, nová elitní jednotka Prvního řádu, jež je fanaticky oddaná Kylo Renovi a Rytířům z Renu, z nichž se tři dostali i na tento „plakát“. A samozřejmě nechybí ani klasičtí vojáci Prvního řádu, Snowtrooper a nový spídr – Treadspeeder.

Dále se objevil tento obrázek, jenž ukazuje hlavní postavy v cartoonové grafice:

Zdroj: Star Wars News Net.com

A konečně po nějaké době vidíme retailový plakát, který unikl koncem března, a i když se postupně potvrdily všechny věci, jež jsme na něm viděli, mnoho fanoušků spekulovalo o jeho pravosti. Nyní tedy víme, že šlo o pravý retailový plakát, který se bude objevovat v obchodech na oficiálně licencovaných produktech.

Zdroj: Star Wars News Net.com

Lucasfilm a režisér J.J. Abrams znovu spojují síly, aby diváky vzali na epickou výpravu do předaleké galaxie ve filmu Star Wars: Vzestup Skywalkera. Ve strhujícím závěru stěžejní Ságy Skywalkerů se zrodí nové legendy a odehraje se konečný boj za svobodu galaxie. Star Wars: Vzestup Skywalkera zamíří do českých kin 19. prosince 2019.

Ve filmu si zahrají Carrie Fisher, Mark Hamill, Adam Driver, Daisy Ridley, John Boyega, Oscar Isaac, Anthony Daniels, Naomi Ackie, Domhnall Gleeson, Richard E. Grant, Lupita Nyong’o, Keri Russell, Joonas Suotamo, Kelly Marie Tran a Billy Dee Williams.

Star Wars: Vzestup Skywalkera je režírován J.J. Abramsem a produkován Kathleen Kennedy, Abramsem a Michelle Rejwan. Výkonnými producenti jsou Callum Greene, Tommy Gormley a Jason McGatlin. Star Wars: Vzestup Skywalkera byl napsán J.J. Abramsem a Chrisem Terriem.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments