Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Vzestup Skywalkera: Uniklá marketingová příručka ukazuje ilustrace postav i strojů

Jan Valušek 4

Na internet se včera dostaly obrázky z marketingové příručky k deváté epizodě Star Wars: Vzestup Skywalkera. Zveřejnil je uživatel s přezdívkou JediPaxis na serveru imgur.com. Obrázky ukazují především postavy a stroje, ale najdeme zde také různé hlášky a klíčová marketingová slovní spojení pro hrdiny i záporáky filmu.

Ilustrace neobsahují spoilery.

Čtveřice tvorů

Podle JediPaxise se jedná o pouštního červa.
Tato postava se pravděpodobně jmenuje Ochee, ale JediPaxis si tím není jistý.
Babu Frik, podle oficiálního přímého přenosu ze čtvrtka se jedná o výrobce droidů.
Vědma

Hlavní postavy a stroje Odboje i Prvního řádu

Hlavní představitelé Odboje. Část této fotky unikla již na konci března.
Hlavní postavy Prvního řádu, včetně Sith Troopera a Rytířů z Renu
Millennium Falcon a další lodě Odboje, včetně Poeova nového X-wingu
Kylova stíhačka TIE a další lodě Prvního řádu. Tento obrázek víceméně potvrzuje, že TIE Dagger (trojúhelníhová stíhačka) bude doménou Sith Trooperů. Vůbec poprvé také vidíme TIE Whisper, která se sice vzhledem příliš neliší od svých předchůdců, ale z názvu lze dedukovat, že se bude jednat o tišší a více nenápadnou variantu klasické TIE.

Symboly Odboje, Prvního řádu, Jediů a Sithů

Text pod znakem Prvního řádu říká, že se tento symbol na řadě produktů nesmí používat samostatně.

Hlášky a klíčová marketingová spojení pro hrdiny i záporáky filmu

Především spojení „Sithská flotila“, „Přiveďte Sithy zpět!“, „Síla Sithů“, „Věk Sithů“, „Nic nezastaví návrat Sithů“ a „Nejsme vůdcové, jsme vládci“ naznačují, že Sith Troopeři sehrají ve filmu větší roli, než jsme si mysleli.

Ilustrace pro oblečení

Rey, BB-8 a Chewie na spídru na planetě Pasaana.
Meč Skywalkerů je zpět.
Sith Troopeři jsou 105. prapor Prvního řádu, který se skládá z těch nejlepších vojáků galaxie.

Vojáci Prvního řádu a Rytíři z Renu

Sith Jet Trooper
Snow Trooper
Rytíř z Renu 1
Rytíř z Renu 2
Rytíř z Renu 3
Rytíř z Renu 4
Rytíř z Renu 5
Rytíř z Renu 6

Hrdinové Odboje

Jannah
Zorii Bliss
C-3PO
D-O a BB-8
Klaud

Lucasfilm a režisér J.J. Abrams znovu spojují síly, aby diváky vzali na epickou výpravu do předaleké galaxie ve filmu Star Wars: Vzestup Skywalkera. Ve strhujícím závěru stěžejní Ságy Skywalkerů se zrodí nové legendy a odehraje se konečný boj za svobodu galaxie. Star Wars: Vzestup Skywalkera zamíří do českých kin 19. prosince 2019.

Ve filmu si zahrají Carrie Fisher, Mark Hamill, Adam Driver, Daisy Ridley, John Boyega, Oscar Isaac, Anthony Daniels, Naomi Ackie, Domhnall Gleeson, Richard E. Grant, Lupita Nyong’o, Keri Russell, Joonas Suotamo, Kelly Marie Tran a Billy Dee Williams.

Star Wars: Vzestup Skywalkera je režírován J.J. Abramsem a produkován Kathleen Kennedy, Abramsem a Michelle Rejwan. Výkonnými producenti jsou Callum Greene, Tommy Gormley a Jason McGatlin. Star Wars: Vzestup Skywalkera byl napsán J.J. Abramsem a Chrisem Terriem.

Subscribe
Upozornit na
guest
4 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Rodann
Rodann
1 rok před

Spoilery
Mno… hned první obrázek by se technicky dal považovat za spoiler. Je to vizuální parafráze na Reyinu novou Force Healing Power, jakožto analogie na Asklépiův symbol lékařství. S písečným hadem se setká na Pasaaně.
Z těch dalších 3 kreatur je možná správně pouze Oracle, ale i o tom pochybuji vzhledem k symbolu Odporu u všech a on je asociovaný s Kylem – původně měl od něj získat zařízení pomocí kterého najde Palpatina, ale tahle sekvence byla vystříhaná.

P. S.: Nevím, jak se tu stavíte ke spoilerům, ale tag tu na to nevidím… Kdyžtak to upravte.

Fanda
Fanda
1 rok před

„Vojáci Prvního řádu a Rytíři z Renu“ Jen drobný info, oficiální český překlad se mění z „Rytíři z Renu“ na „Renovští rytíři“… Prý v kontextu s Epizodou IX nedává překlad z Epizody VII valného smyslu, tak se muselo sáhnout po novém překladu…