Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Vzestup Skywalkera: Sithští vojáci na nové fotce

Jan Valušek 0

Magazín Empire dnes exkluzivně zveřejnil novou fotku ze Star Wars: Vzestup Skywalkera. Ta ukazuje nový typ vojáků Prvního řádu – Sithské vojáky. Podle dřívějšího popisu je tato jednotka pod přísným vedením Kylo Rena a Renovských rytířů a zdrojem jejich síly a inspirace je „temný a starodávný odkaz“.

Sithští vojáci byli představeni už v červenci tohoto roku, avšak toto je poprvé, co je vidíme na snímku přímo z filmu.

Star Wars: Vzestup Skywalkera zamíří do českých kin 19. prosince 2019.


Lucasfilm a režisér J.J. Abrams znovu spojují síly, aby diváky vzali na epickou výpravu do předaleké galaxie ve filmu Star Wars: Vzestup Skywalkera. Ve strhujícím závěru stěžejní Ságy Skywalkerů se zrodí nové legendy a odehraje se konečný boj za svobodu galaxie. 

Ve filmu si zahrají Carrie Fisher, Mark Hamill, Adam Driver, Daisy Ridley, John Boyega, Oscar Isaac, Anthony Daniels, Naomi Ackie, Domhnall Gleeson, Richard E. Grant, Lupita Nyong’o, Keri Russell, Joonas Suotamo, Kelly Marie Tran a Billy Dee Williams.

Star Wars: Vzestup Skywalkera je režírován J.J. Abramsem a produkován Kathleen Kennedy, Abramsem a Michelle Rejwan. Výkonnými producenti jsou Callum Greene, Tommy Gormley a Jason McGatlin. Star Wars: Vzestup Skywalkera byl napsán J.J. Abramsem a Chrisem Terriem.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments