Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Vzestup Skywalkera: Renovští rytíři a Sithští vojáci v novém televizním spotu

Jan Valušek 0

Na amerických televizních stanicích se včera objevil nový spot k filmu Star Wars: Vzestup Skywalkera. Ten nám vůbec poprvé dává možnost vidět Renovské rytíře a Sithské vojáky v akci. Spot ukazuje také nové záběry s Kylo Renem a Poem Dameronem. Vzestup Skywalkera zamíří do českých kin 19. prosince 2019.

Star Wars: The Rise of Skywalker | “Fate” TV Spot

Renovští rytíři se poprvé (a prozatím naposled) objevili v Síle se probouzí v sekvenci, kdy se Rey dotkla světelného meče. Dosud o nich víme pouze to, že jejich velitelem je Kylo Ren. Více se o nich dozvíme právě v deváté epizodě a v komiksové minisérii The Rise of Kylo Ren.

Sithští vojáci s červeným brněním je potom prapor Prvního řádu, který je pod přísným vedením Kylo Rena a Renovských rytířů. Z oficiálního popisu víme, že zdrojem jejich síly a inspirace je „temný a starodávný odkaz“.


Lucasfilm a režisér J.J. Abrams znovu spojují síly, aby diváky vzali na epickou výpravu do předaleké galaxie ve filmu Star Wars: Vzestup Skywalkera. Ve strhujícím závěru stěžejní Ságy Skywalkerů se zrodí nové legendy a odehraje se konečný boj za svobodu galaxie. Star Wars: Vzestup Skywalkera zamíří do českých kin 19. prosince 2019.

Ve filmu si zahrají Carrie Fisher, Mark Hamill, Adam Driver, Daisy Ridley, John Boyega, Oscar Isaac, Anthony Daniels, Naomi Ackie, Domhnall Gleeson, Richard E. Grant, Lupita Nyong’o, Keri Russell, Joonas Suotamo, Kelly Marie Tran a Billy Dee Williams.

Star Wars: Vzestup Skywalkera je režírován J.J. Abramsem a produkován Kathleen Kennedy, Abramsem a Michelle Rejwan. Výkonnými producenti jsou Callum Greene, Tommy Gormley a Jason McGatlin. Star Wars: Vzestup Skywalkera byl napsán J.J. Abramsem a Chrisem Terriem.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments