Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Vzestup Skywalkera: Palpatine v novém klipu promlouvá ke Kylo Renovi

Jan Valušek 1

Nový klip

Na Facebookové stránce Star Wars se dnes objevil další klip ze Star Wars: Vzestup Skywalkera, ve kterém Palpatine promlouvá ke Kylo Renovi.

Ačkoliv se jedná o oficiálně zveřejněné video, mohlo by být považováno za spoiler! Pokud tedy chcete jít do kina naprosto „čistí“, klip si nepouštějte.

Kylo v klipu přilétá ve své stíhačce na neznámou planetu a vstupuje do jakéhosi chrámu.

„Konečně… můj chlapče. Byl jsem všemi hlasy… které jsi kdy slyšel… ve své hlavě,“ se ozývá na pozadí Palpatinovým hlasem, jenž se postupně mění na hlas Snokea a Dartha Vadera.

Znamená to, že Palpatine celou dobu s Kylo Renem manipuloval? Byl Snoke pouhou loutkou Dartha Sidiouse? Komunikoval Kylo v sedmé epizodě s Palpatinem skrz Vaderovu helmu, aniž by to tušil? Odpovědi na tyto otázky se určitě dozvíme v samotném filmu, který do českých kin zamíří už příští středu 18. prosince.

Speciální pohled na film od Amazonu

Amazon zveřejnil „speciální pohled“ na Vzestup Skywalkera obsahující několik nových záběrů, a to jak těch zákulisních, tak také přímo z filmu.


Lucasfilm a režisér J.J. Abrams znovu spojují síly, aby diváky vzali na epickou výpravu do předaleké galaxie ve filmu Star Wars: Vzestup Skywalkera. Ve strhujícím závěru stěžejní Ságy Skywalkerů se zrodí nové legendy a odehraje se konečný boj za svobodu galaxie. 

Ve filmu si zahrají Carrie Fisher, Mark Hamill, Adam Driver, Daisy Ridley, John Boyega, Oscar Isaac, Anthony Daniels, Naomi Ackie, Domhnall Gleeson, Richard E. Grant, Lupita Nyong’o, Keri Russell, Joonas Suotamo, Kelly Marie Tran a Billy Dee Williams.

Star Wars: Vzestup Skywalkera je režírován J.J. Abramsem a produkován Kathleen Kennedy, Abramsem a Michelle Rejwan. Výkonnými producenti jsou Callum Greene, Tommy Gormley a Jason McGatlin. Star Wars: Vzestup Skywalkera byl napsán J.J. Abramsem a Chrisem Terriem.

Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Muskat
Muskat
1 rok před

My boy říká taky Palpatine?