Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Vzestup Skywalkera: Obálky Vanity Fair a nové fotky ze zákulisí

Jan Valušek 0

Americký magazín Vanity Fair dnes zveřejnil podobu obálek nových časopisů, které vyjdou v průběhu léta tohoto roku. Obálky nám nabízí detailnější pohled na Rey a Kylo Rena z deváté epizody Star Wars: Vzestup Skywalkera. Spolu s nimi byly taktéž odhaleny nové zákulisní fotky z natáčení filmu.

Star Wars: Episode 9 - The Rise of Skywalker - On Set Exclusive | Vanity Fair


Sága rodiny Skywalkerů vrcholí a vy se můžete těšit na známé herce i nové tváře. Vrátí se například Daisy Ridley, Adam Driver, John Boyega, Oscar Isaac, Lupita Nyong’o, Domhnall Gleeson, Kelly Marie Tran, Joonas Suotamo a Billie Lourd.

Nováčky v Epizodě IX budou Naomi Ackie, Richard E. Grant, Keri Russell, Matt Smith a Dominic Monaghan. Chybět nebude ani legenda Mark Hamill, nebo Anthony Daniels, Ian McDiarmid a Billy Dee Williams, který si zopakuje roli Lando Calrissiana. Na plátně uvidíme i Leiu Organu v podání Carrie Fisher. Tvůrci použijí dosud nezveřejněný materiál, který natočili k filmu Star Wars: Síla se probouzí.

Star Wars: Vzestup Skywalkera produkovali Kathleen Kennedy, J.J. Abrams a Michelle Rejwan. Výkonnými producenty byli Callum Greene a Jason McGatlin. Film režíruje J.J. Abrams, který spolu s Chrisem Terriem napsal scénář.

Star Wars: Vzestup Skywalkera dorazí do českých kin 19. prosince 2019.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments