Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Vzestup Skywalkera: Nová postava odhalena

Jan Valušek 0

Web StarWars.com právě zveřejnil novou fotku ze Vzestupu Skywalkera, která odhaluje zcela novou postavu.

Malý anzellanský stavitel droidů se jmenuje Babu Frik a žije na zasněžené planetě Kijimi. Jako jeden z mála vyniká schopností přeprogramovat či upravit téměř jakéhokoliv droida – a to i v případě, že obsahuje bezpečnostní opatření svých systémů.

Je Babu tvůrcem droida D-O, který se ve filmu objeví? Nebo je snad důvodem, proč má C-3PO v poslední ukázce červené oči? Na odpovědi na tyto otázky si musíme počkat do prosince, kdy jde devátá epizoda do kin.


Lucasfilm a režisér J.J. Abrams znovu spojují síly, aby diváky vzali na epickou výpravu do předaleké galaxie ve filmu Star Wars: Vzestup Skywalkera. Ve strhujícím závěru stěžejní Ságy Skywalkerů se zrodí nové legendy a odehraje se konečný boj za svobodu galaxie. Star Wars: Vzestup Skywalkera zamíří do českých kin 19. prosince 2019.

Ve filmu si zahrají Carrie Fisher, Mark Hamill, Adam Driver, Daisy Ridley, John Boyega, Oscar Isaac, Anthony Daniels, Naomi Ackie, Domhnall Gleeson, Richard E. Grant, Lupita Nyong’o, Keri Russell, Joonas Suotamo, Kelly Marie Tran a Billy Dee Williams.

Star Wars: Vzestup Skywalkera je režírován J.J. Abramsem a produkován Kathleen Kennedy, Abramsem a Michelle Rejwan. Výkonnými producenti jsou Callum Greene, Tommy Gormley a Jason McGatlin. Star Wars: Vzestup Skywalkera byl napsán J.J. Abramsem a Chrisem Terriem.

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na