Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Vzestup Skywalkera: Nechť započne finální bitva, hlásá Palpatine v novém spotu

Jan Valušek 0

Dnes v noci byly vysílány další dva televizní spoty k filmu Star Wars: Vzestup Skywalkera. Zatímco ten první je spíše prodlouženou verzí jednoho z předešlých spotů, druhý přináší pár nových záběrů a novou repliku Palpatina: „Nechť započne finální bitva.“

Star Wars The Rise of Skywalker TV Spot Trailers 12 - 13

Později byl zveřejněn spot s názvem „Duel“, ve kterém Palpatine taktéž promlouvá.

Star Wars: The Rise of Skywalker | “Duel” TV Spot

Star Wars: Vzestup Skywalkera zamíří do českých kin 19. prosince 2019.


Lucasfilm a režisér J.J. Abrams znovu spojují síly, aby diváky vzali na epickou výpravu do předaleké galaxie ve filmu Star Wars: Vzestup Skywalkera. Ve strhujícím závěru stěžejní Ságy Skywalkerů se zrodí nové legendy a odehraje se konečný boj za svobodu galaxie. 

Ve filmu si zahrají Carrie Fisher, Mark Hamill, Adam Driver, Daisy Ridley, John Boyega, Oscar Isaac, Anthony Daniels, Naomi Ackie, Domhnall Gleeson, Richard E. Grant, Lupita Nyong’o, Keri Russell, Joonas Suotamo, Kelly Marie Tran a Billy Dee Williams.

Star Wars: Vzestup Skywalkera je režírován J.J. Abramsem a produkován Kathleen Kennedy, Abramsem a Michelle Rejwan. Výkonnými producenti jsou Callum Greene, Tommy Gormley a Jason McGatlin. Star Wars: Vzestup Skywalkera byl napsán J.J. Abramsem a Chrisem Terriem.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments