Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Vzestup Skywalkera je hotový, film bude mít 141 minut + nová fotka postavy Zorii Bliss

Jan Valušek 0

Režisér a scenárista J.J. Abrams v rozhovoru pro pořad Good Morning America prozradil, že včera byla ukončena postprodukce deváté epizody Star Wars Vzestup Skywalkera, a film je tedy hotov. Abrams se podělil také o historku z natáčení, kdy jeden z herců nechal scénář k filmu na hotelovém pokoji, a ten nakonec skončil na Ebayi.

„Někdo ve firmě řekl, že na Ebayi je na prodej scénář, který vypadá jako pravý. Dostali ho zpátky, ještě než ho stihl někdo koupit.“

Abrams si promluvil i se serverem Entertainment Weekly a odhalil, že film nakonec bude mít 141 minut, tedy 2 hodiny a 21 minut. Devátá epizoda tak bude po Posledním z Jediů (152 minut) a Klonech útočí (142 minut) třetím nejdelším Star Wars filmem. Původně se mluvilo o 155 minutách, ale to se v tu dobu jednalo o nedokončenou verzi filmu.

Aby toho nebylo málo, magazín Empire zveřejnil další fotku z filmu. Ta tentokrát ukazuje postavu Zorii Bliss, kterou ztvárňuje herečka Keri Russell.

Star Wars: Vzestup Skywalkera zamíří do českých kin 19. prosince 2019.


Lucasfilm a režisér J.J. Abrams znovu spojují síly, aby diváky vzali na epickou výpravu do předaleké galaxie ve filmu Star Wars: Vzestup Skywalkera. Ve strhujícím závěru stěžejní Ságy Skywalkerů se zrodí nové legendy a odehraje se konečný boj za svobodu galaxie. 

Ve filmu si zahrají Carrie Fisher, Mark Hamill, Adam Driver, Daisy Ridley, John Boyega, Oscar Isaac, Anthony Daniels, Naomi Ackie, Domhnall Gleeson, Richard E. Grant, Lupita Nyong’o, Keri Russell, Joonas Suotamo, Kelly Marie Tran a Billy Dee Williams.

Star Wars: Vzestup Skywalkera je režírován J.J. Abramsem a produkován Kathleen Kennedy, Abramsem a Michelle Rejwan. Výkonnými producenti jsou Callum Greene, Tommy Gormley a Jason McGatlin. Star Wars: Vzestup Skywalkera byl napsán J.J. Abramsem a Chrisem Terriem.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments