Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Vzestup Skywalkera: Hlavní trojice na nové fotce

Jan Valušek 0

Britský magazín Empire pokračuje ve zveřejňovaní exkluzivních snímků ze Star Wars: Vzestup Skywalkera a po včerejší fotce se Sithskými vojáky Prvního řádu přichází na řadu tváře Odboje – konkrétně ústřední trojice sequelové trilogie Rey, Finn a Poe Dameron spolu s droidem C-3PO. Zatímco v předchozích filmech bylo toto trio převážně rozdělené, v deváté epizodě bude trávit většinu času společně.

Star Wars: Vzestup Skywalkera zamíří do českých kin 19. prosince 2019.


Lucasfilm a režisér J.J. Abrams znovu spojují síly, aby diváky vzali na epickou výpravu do předaleké galaxie ve filmu Star Wars: Vzestup Skywalkera. Ve strhujícím závěru stěžejní Ságy Skywalkerů se zrodí nové legendy a odehraje se konečný boj za svobodu galaxie. 

Ve filmu si zahrají Carrie Fisher, Mark Hamill, Adam Driver, Daisy Ridley, John Boyega, Oscar Isaac, Anthony Daniels, Naomi Ackie, Domhnall Gleeson, Richard E. Grant, Lupita Nyong’o, Keri Russell, Joonas Suotamo, Kelly Marie Tran a Billy Dee Williams.

Star Wars: Vzestup Skywalkera je režírován J.J. Abramsem a produkován Kathleen Kennedy, Abramsem a Michelle Rejwan. Výkonnými producenti jsou Callum Greene, Tommy Gormley a Jason McGatlin. Star Wars: Vzestup Skywalkera byl napsán J.J. Abramsem a Chrisem Terriem.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments