Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Vzestup Skywalkera: Dotáčky v Black Parku a uniklé concept arty

Jan Valušek 0

X-wingy se vrací do Black Parku

Ani devátá epizoda Star Wars se nevyhne dotáčkám, informují o tom servery Making Star Wars a BespinBulletin. Ty dle jejich informací probíhají již teď v britském Black Parku, ve kterém se minulý rok natáčela bitva mezi Prvním řádem a Odbojem nebo například scéna s Kylo Renem z teaser traileru.

Uzavřená část parku je označená upozorněním, které říká, že natáčení bude probíhat až do září; jiná část bude uzavřená od října. V parku se ale taktéž natáčí Bond 25 a Black Widow, což by mohlo znamenat, že se zde Vzestup Skywalkera zdrží pouze na kratší chvíli. Podle zdrojů Making Star Wars byl v parku zahlédnut X-wing, který byl použit již vloni.

Dotáčky jsou dneska součástí většiny filmové produkce, včetně předchozích Star Wars filmů (prošly si jimi všechny čtyři snímky od Disney).

Uniklé concept arty

Making Star Wars se podařilo získat fotku několika concept artů, které byly vytvořené pro Vzestup Skywalkera. Můžeme na nich vidět několik planet, včetně nějaké s lávou (Mustafar?). Vzhledem k nízké kvalitě fotky můžeme pouze spekulovat, o co přesně se jedná.


Sága rodiny Skywalkerů vrcholí a vy se můžete těšit na známé herce i nové tváře. Vrátí se například Daisy Ridley, Adam Driver, John Boyega, Oscar Isaac, Lupita Nyong’o, Domhnall Gleeson, Kelly Marie Tran, Joonas Suotamo a Billie Lourd.

Nováčky v Epizodě IX budou Naomi Ackie, Richard E. Grant, Keri Russell, Matt Smith a Dominic Monaghan. Chybět nebude ani legenda Mark Hamill, nebo Anthony Daniels, Ian McDiarmid a Billy Dee Williams, který si zopakuje roli Lando Calrissiana. Na plátně uvidíme i Leiu Organu v podání Carrie Fisher. Tvůrci použijí dosud nezveřejněný materiál, který natočili k filmu Star Wars: Síla se probouzí.

Star Wars: Vzestup Skywalkera produkovali Kathleen Kennedy, J.J. Abrams a Michelle Rejwan. Výkonnými producenty byli Callum Greene a Jason McGatlin. Film režíruje J.J. Abrams, který spolu s Chrisem Terriem napsal scénář.

Star Wars: Vzestup Skywalkera dorazí do českých kin 19. prosince 2019.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments