Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Vzestup Skywalkera: Dorazily dva nové spoty a video ze zákulisí. Další klip vyjde v sobotu

Jan Valušek 0

Televizní spoty

Během posledních dní se objevily dva nové televizní spoty ke Star Wars: Vzestup Skywalkera. Oba mají 15 sekund a obsahují dosud neviděné záběry.

Video ze zákulisí

Na oficiálním YouTube kanále Star Wars bylo zveřejněno video s názvem „Přátelství“, které ukazuje nové zákulisní záběry z natáčení deváté epizody.

Star Wars: The Rise of Skywalker | Friendship Featurette

Další klip vyjde v sobotu

V sobotu 14. prosince vyjde nový klip z filmu. Ten bude mít premiéru exkluzivně ve hře Fortnite, a to ve 20:00 našeho času na části mapy zvané „Risky Reels“. Oficiální propagační materiály lákají také na krátký vstup režiséra filmu J.J. Abramse.

Jedná se o druhou fázi spolupráce mezi Star Wars a Fortnitem. Minulý měsíc přibyl do hry vzhled vojáka Impéria.

První klip vyšel koncem listopadu a ukázal nám honičku Odboje a Prvního řádu.

Star Wars: Vzestup Skywalkera zamíří do českých kin 19. prosince 2019.


Lucasfilm a režisér J.J. Abrams znovu spojují síly, aby diváky vzali na epickou výpravu do předaleké galaxie ve filmu Star Wars: Vzestup Skywalkera. Ve strhujícím závěru stěžejní Ságy Skywalkerů se zrodí nové legendy a odehraje se konečný boj za svobodu galaxie. 

Ve filmu si zahrají Carrie Fisher, Mark Hamill, Adam Driver, Daisy Ridley, John Boyega, Oscar Isaac, Anthony Daniels, Naomi Ackie, Domhnall Gleeson, Richard E. Grant, Lupita Nyong’o, Keri Russell, Joonas Suotamo, Kelly Marie Tran a Billy Dee Williams.

Star Wars: Vzestup Skywalkera je režírován J.J. Abramsem a produkován Kathleen Kennedy, Abramsem a Michelle Rejwan. Výkonnými producenti jsou Callum Greene, Tommy Gormley a Jason McGatlin. Star Wars: Vzestup Skywalkera byl napsán J.J. Abramsem a Chrisem Terriem.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments