Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Vzestup Skywalkera: Aktuální délka filmu je 155 minut

Jan Valušek 0

Přední řetězce amerických kin začaly v poslední dnech dostávat informaci o délce Vzestupu Skywalkera, který bude mít premiéru již 19. prosince 2019. Film je aktuálně dlouhý 155 minut, tedy 2 hodiny a 35 minut. Je ale nutné podotknout, že se nejedná o finální číslo, jelikož je snímek stále upravován a stříhán. Délka dokončeného filmu by se však měla pohybovat v podobných hodnotách. Pro srovnání; dosud nejdelším Star Wars filmem je osmá epizoda Poslední z Jediů se 152 minutami.

Kina tuto předběžnou informaci dostávají, protože je to nutné pro zahájení prodeje lístků – řetězce si musejí vymezit určitou dobu na reklamy před filmem, samotný film, úklid sálu a podobně. Lístky se v USA začnou prodávat nejspíše 22. října, kdy se také pravděpodobně dočkáme plného traileru.

Zdroj: Star Wars Unity


Lucasfilm a režisér J.J. Abrams znovu spojují síly, aby diváky vzali na epickou výpravu do předaleké galaxie ve filmu Star Wars: Vzestup Skywalkera. Ve strhujícím závěru stěžejní Ságy Skywalkerů se zrodí nové legendy a odehraje se konečný boj za svobodu galaxie. Star Wars: Vzestup Skywalkera zamíří do českých kin 19. prosince 2019.

Ve filmu si zahrají Carrie Fisher, Mark Hamill, Adam Driver, Daisy Ridley, John Boyega, Oscar Isaac, Anthony Daniels, Naomi Ackie, Domhnall Gleeson, Richard E. Grant, Lupita Nyong’o, Keri Russell, Joonas Suotamo, Kelly Marie Tran a Billy Dee Williams.

Star Wars: Vzestup Skywalkera je režírován J.J. Abramsem a produkován Kathleen Kennedy, Abramsem a Michelle Rejwan. Výkonnými producenti jsou Callum Greene, Tommy Gormley a Jason McGatlin. Star Wars: Vzestup Skywalkera byl napsán J.J. Abramsem a Chrisem Terriem.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments