Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Vrcholná republika: Ukázka z komiksu od Marvelu přibližuje zlaté období Jediů

Jan Valušek 0

Star Wars se už začátkem příštího roku podívají do doposud neprozkoumané části galaktické historie. Vrcholná éra Republiky bude zasazená přibližně 200 let před události první filmové epizody Skrytá hrozba a bude se jednat o zlaté období pro Řád Jediů. Příběh bude vyprávěn, alespoň zpočátku, pouze v knihách a komiksech. Jedním z komiksů bude série od Marvelu prostě nazvaná The High Republic.

Tu napíše Cavan Scott, autor odpovědný za několik čísel komiksu Star Wars Adventures či knihy Dooku: Jedi Lost. „S postavou Keeve Trennis jsem přišel na našem první setkání Projektu Luminous,“ říká Scott. „Je skvělé sledovat, jak teď prostřednictvím ilustrací Aria Anindita a Marka Moralese přichází k životu.“ Keeve bude mladou a divokou padawankou, která se snaží předvést před svým mistrem, Jediem Sskeerem. Tomu, jako mnoha dalším postavám ve Star Wars, chybí horní končetina.

Oficiální web Star Wars nám dnes přinesl první pohled na obálku prvního čísla komiksu a také několik stran z jeho začátku. Na nich můžeme vidět Jedie a jeho padawanku v akci, ale jak už to bývá zvykem, všechno nejde podle plánu.

The High Republic - Strana 1 The High Republic - Strana 2 The High Republic - Strana 3 The High Republic - Strana 4

Komiksová série The High Republic začne vycházet někdy začátkem příštího roku.

Pokud se chcete s obdobím Vrcholné republiky seznámit blíže, doporučujeme si přečíst následující články:

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments