Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

VR projekt Tales from the Galaxy’s Edge se představuje v novém videu

Jan Valušek 0

Před dvěma měsíci studio ILMxLAB oznámilo, že vyvíjí nový příběh pro virtuální realitu. Tales from the Galaxy’s Edge nás vezmou na planetu Batuu do okolí městečka Black Spire, jenž je základem zábavních parků Galaxy’s Edge. Vývojáři včera vydali nové video, které nabízí nové detaily o hratelnosti i příběhu tohoto projektu.

Star Wars: Tales from the Galaxy's Edge - Reveal Video

Ve Star Wars: Tales from the Galaxy’s Edge budete hrát za opraváře droidů, který po útoku pirátů ztroskotá na planetě Batuu. A jak je ve Star Wars zvykem, rychle se zapletete do velkého dobrodružství na okraji městečka Black Spire.

Budete moci konverzovat se Seezelslakem (Bobby Moynihan) v jeho kantýně a prostřednictvím jeho legendárních historek budete přemístěni na jiná místa a období galaxie. Nebo budete přijímat mise, které budete muset plnit v divočině Batuu, při nichž se setkáte s ikonickými postavami, jako jako je třeba pirátka Tara Rashin (Debra Wilson).

Tvůrci slibují, že se také chopíme vlastního blasteru. Celý projekt navíc vznikal ve spolupráci s Walt Disney Imagineering, které se podílelo na samotných zábavních parcích. Projekt tak využívá nejen naskenované prostředí přímo z parku, ale také assety z atrakce Millennium Falcon: Smugglers Run.

Tales from the Galaxy’s Edge vyjdou později v tomto roce na Oculus Quest.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments