Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

VR hra Tales from the Galaxy’s Edge se ukazuje v novém traileru

Jan Valušek 0

Připravovaná hra pro virtuální realitu Tales from the Galaxy’s Edge vyjde už 19. listopadu 2020 exkluzivně na zařízení Oculus Quest. Lucasfilm to oznámil na oficiálním blogu Star Wars.

Ve hře si zahrajeme za opraváře droidů, který po útoku pirátů ztroskotá na planetě Batuu, známé z amerických Disney parků Galaxy’s Edge. Jak už bývá ve Star Wars zvykem, rychle se zapleteme do velkého dobrodružství, díky kterému se setkáme s postavami, jako jsou Yoda, C-3PO a R2-D2. První dva zmínění pak budou dabováni svými filmovými představiteli, tedy Anthony Danielsem a Frankem Ozem.

Official Trailer | Star Wars: Tales from the Galaxy's Edge | Oculus Quest

Kromě hlavního příběhu budeme moci plnit různé vedlejší aktivity, jako jsou například vesmírné šipky. Příběh se bude primárně odehrávat mezi filmovými epizodami VIII a IX, ale prostřednictvím příběhů Seezelslaka, vlastníka místní kantýny, se vydáme i do jiných ér galaktické historie. Podíváme se tak i do Jediského chrámu, kde si vyzkoušíme boj se světelným mečem. Naší primární zbraní však bude blaster.

Tales from the Galaxy’s Edge jsou druhým velkým Star Wars projektem od studia ILMxLAB. Minulý rok jsme se od něj dočkali třídílného příběhu Vader Immortal.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments