Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Videohra LEGO Star Wars: The Skywalker Saga dostala nový gameplay trailer. Nakonec vyjde až na jaře

Jan Valušek 0

Videohra LEGO Star Wars: The Skywalker Saga dnes v rámci zahájení herního veletrhu gamescom dostala nový gameplay trailer. Autoři zároveň oznámili, že hra vyjde až v na jaře 2021. Původně se měla na trh dostat ještě letos. Zato ale titul vyjde i na novou generaci konzolí.

LEGO® Star Wars™: The Skywalker Saga – Gameplay Trailer

LEGO Star Wars: The Skywalker Saga vůbec poprvé přinese na naše konzole a počítače všech devět epizod ságy Skywalkerů v kostičkovaném provedení. Hra přitom nebude pouhou kombinací LEGO Star Wars: The Complete Saga z roku 2007, LEGO Star Wars: The Force Awakens z roku 2015 a dosud neadaptovaného Posledního z Jediů a Vzestupu Skywalkera. Místo toho se dočkáme zcela nového zpracování všech tří trilogií.

Tvůrci navíc slibují zcela nový propracovaný soubojový systém, otevřený svět, více než 200 hratelných postav, 45 příběhových úrovní a možnost hrát jednotlivé epizody v jakémkoliv pořadí se vám zamane.

LEGO Star Wars: The Skywalker Saga vyjde na jaře 2021 na PC, Nintendo Switch, Xbox Series X, PlayStation 5, Xbox One a PlayStation 4.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments