Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Ve čtvrtek budou představeny nové produkty s motivy Epizody IX, Mandaloriana a Jedi: Fallen Order

Jan Valušek 0

4. října proběhne tzv. Triple Force Friday, což znamená, že se především v amerických obchodech začnou prodávat produkty a hračky s motivy Epizody IX, seriálu The Mandalorian a videohry Jedi: Fallen Order. Již 26. září, tedy tento čtvrtek, budou tyto produkty představeny veřejnosti, píše oficiální web StarWars.com.

Představení proběhne v rámci speciálního živého přenosu z Pinewoodských studiích, kde se natáčela devátá epizoda. Livestream začne ve 20:00 našeho času na YouTube.com/StarWars.

Star Wars Triple #ForceFriday Global Reveal Livestream Teaser

Přenosem nás provedou Warwick Davis, známý svou rolí Ewoka Wicketa v Návratu Jediů, a Anthony Carboni, moderátor pravidelné The Star Wars Show. V průběhu akce se objeví také herci Daisy Ridley (Rey), John Boyega (Finn), Oscar Isaac (Poe), Anthony Daniels (C-3PO), Billy Dee Williams (Lando Calrissian), Joonas Suotamo (Chewbacca), Keri Russell (Zorii), Naomi Ackie (Jannah), Kelly Marie Tran (Rose), Pedro Pascal (Mandalorian), Gina Carano (Cara Dune v Mandalorianovi) a Cameron Monaghan (Cal Kestis ve Star Wars Jedi: Fallen Order).

Oficiální web taktéž slibuje, že se během livestreamu dočkáme nového traileru na hru Jedi: Fallen Order a dalších překvapení.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments