Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Vader Immortal je epizodický příběh pro virtuální realitu

Jan Valušek 0

Interaktivní příběh pro virtuální realitu, o kterém jsme včera psali, byl dnes plně odhalen. Bude se jednat o epizodický příběh pro novou virtuální realitu s názvem Oculus Quest, která vyjde na jaře příštího roku. Děj se bude zaměřovat, jak už název napovídá, na Darth Vadera a bude se odehrávat na planetě Mustafar v období mezi epizodami Pomsta sithů a Nová naděje. Ve hře se vydáme do Vaderova hradu, jenž jsme poprvé mohli vidět v Rogue One: Star Wars Story.

[embedyt] https://www.youtube.com/watch?v=3gqbubA6oqY[/embedyt]

Dle vývojářů má jít o unikátní kombinaci vtahujícího filmové vyprávění a dramatického interaktivního hraní. Na scénaři pracuje David S. Goyer a o technickou stránku se postaralo hlavně studio ILMxLAB ve spolupráci s Oculusem, studiem Ninja Theory a vývojáři Unreal Enginu – Epic Games.

První epizoda Vader Immortal: A Star Wars VR Series vyjde na jaře příštího roku na Oculus Quest. Zatím není známo, zda bude tento příběh pro Oculus exkluzivní, či se jedná o pouhou časovou exkluzivitu. Více informací bychom se měli dozvědět v následujících měsících.

Oculus Quest je první bezdrátová All-in-One virtuální realita od této firmy, ke které nebude potřeba připojovat žádný počítač či mobilní telefon. Questu se dočkáme na jaře 2019 za cenu 400 amerických dolarů.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments