Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

V Síle se probouzí se původně měl objevit i mladý Luke. Takhle měl vypadat

Jan Valušek 0

Před oficiální premiérou epizody VII Síla se probouzí se hutně spekulovalo, že by se ve filmu měl v nějaké formě objevit i mladý Luke Skywalker. Vzhledem k celkem velkému rozdílu mezi věkem „mladého“ Luka a jeho představitelem Markem Hamillem by nebylo možné použít digitální omlazení, a proto se podle všeho přistoupilo na přeobsazení. Server Making Star Wars dokonce před vydáním filmu zjistil i jméno tohoto potenciálního herce – měl jím být Robert Boulter. Když film vyšel, mladý Luke v něm nebyl.

Několik měsíců po premiéře však J.J. Abrams potvrdil, že se původně měl v Reyiném „forcebacku“, když se dotkla světelného meče, objevit souboj Luka a Vadera z epizody V Impérium vrací úder. Tato sekvence byla dotočena, ale autoři chtěli, aby se jednalo o osobnější příběh Rey, a tak ji vystřihli.

Rey - Forceback GIF

Doteď jsme však nevěděli, kdo Luka Skywalkera v této scéně hrál. To se teď po úniku fotky níže mění. Měl jím skutečně být Robert Boulter.

Robert Boulter jako Luke Skywalker

Říkáte si, že Boulter v obličeji na této fotce moc nevypadá jako mladý Mark Hamill? No, ano, ale to je celkem jedno, protože je velmi pravděpodobné, že kdyby se tato scéna do filmu nakonec dostala, viděli bychom nejspíše jen siluetu bojujícího Luka a Vadera.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments