Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

V říjnu vyjde osm LEGO stavebnic s motivy Star Wars: Vzestup Skywalkera

Jan Valušek 0

4. října zamíří do obchodů první produkty s motivy prosincové deváté epizody Vzestup Skywalkera. Jako každý rok si své Star Wars stavebnice připravilo i LEGO. Server JediJacPenguin.com nyní zveřejnil jejich seznam spolu s informacemi o počtu dílků a jejich ceně:

Dočkáme se A-wingu, Y-wingu, AT-ST s hnědými rezavými kráčedly a samozřejmě také nové verze Millennium Falcon, která kromě nového radaru přijde s postavičkou Landa Calrissiana. Dále zde najdeme dva druhy spídrů (jeden z nich bude Treadspeeder Prvního řádu), dělovou věž a novou stíhačku či loď Kylo Rena (nedivil bych se, kdyby se jednalo o bílou loď, o které jsme slyšeli v březnu).

Asi největší pozornost ale na sebe upírá stavebnice Yody. Dosud jsme o jeho přítomnosti v deváté epizodě neslyšeli, ale není si zas tak těžké představit, že by se tam objevil. Odhalili by to ale tvůrci dva a půl měsíce před premiérou? Nebo se jedná o jedinou stavebnici, která v říjnu vyjde, ale nebude nijak souviset se Vzestupem Skywalkera? Ať je to tak či onak, s 1771 dílky by se mělo jednat větší figurku (podobně jako vyšel např. Porg či BB-8).

Jakmile se objeví jakékoliv další informace, budeme o nich informovat.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments