Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

V komiksu The Rise of Kylo Ren se Ben a Luke utkají s Renovskými rytíři

Jan Valušek 0

Čtyřdílná komiksová série The Rise of Kylo Ren, která se zaměří na pád Bena Sola k temné straně Síly, začne vycházet již 18. prosince. Zatímco první číslo ukáže zničení Lukovy Jediské akademie, v tom následujícím se Ben Solo setká s Renovskými rytíři. Nebude to ale poprvé, kdy se s těmito bojovníky setká. Komiks bude obsahovat také pohled do minulosti, ve kterém s nimi bude Ben spolu s Lukem Skywalkerem bojovat. Tento moment je zachycen na obálce čísla.

Oficiální synopse #2:

Nová Jediská škola je v troskách a Bena pronásledují jeho bývalí spolužáci za vraždu jejich mistra. Ben Solo se proto vydává za posledním přítelem, kterého v galaxii má… za mužem se jménem Snoke. Ale Snoke má pro Bena jisté plány… a myšlenky o Síle, jež jsou pro mladého a ustaraného Jedie stejně nebezpečné, jako jsou pro něj zajímavé.

Pokud chce být Ben opravdu osvobozený… odpovědi by mohly spočívat v temné straně. A v Renovských rytířích!

Ale nebude to poprvé, co se s Rytíři zapletl. V minulosti se Jediský mistr Luke Skywalker vydal do Neznámých oblastí a na tuto misi vzal s sebou mladého Bena. Může ale Luke Skywalker měřit své síly s bájnými Renovskými rytíři?!

Oficiální obálka #2:

Druhé číslo komiksu The Rise of Kylo Ren vyjde 15. ledna 2020.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments