Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

V knize Resistance Reborn získá Odboj nové posily, odhaluje oficiální synopse

Jan Valušek 0

Román Resistance Reborn byl oznámený v květnu jako součást Cesty ke Star Wars: Vzestup Skywalkera. Kniha se bude odehrávat mezi epizodami VIII a IX a dozvíme se v ní, jak se z malé hrstky bojovníků za svobodu z konce Posledního z Jediů stala o něco větší skupina, kterou uvidíme ve Vzestupu Skywalkera.

Nyní jsme se dočkali oficiální synopse:

V tomto klíčovém prequelu ke Star Wars: Vzestup Skywalkera musejí hrdinové Odboje Poe Dameron, generálka Leia Organa, Rey a Finn vzdorovat ze samotného okraje zapomnění.

Odboj je v troskách. To, co dříve bývala armáda, se po hrůzném útěku z Craitu zredukovalo na pouhou hrstku raněných hrdinů. Finn, Poe, Rey, Rose, Chewbacca, Leia Organa – jejich jména jsou proslulá na utlačovaných světech, pro jejichž svobodu bojovali. Ale pouhá jména vás daleko nedostanou a Leiná zoufalá volání o pomoc zůstala nevyslyšena.

Stín Prvního řádu roste od džunglí na Rylothu až po loděnice na Correlii a ti, kteří se tomuto zlu odvážili čelit, byli roztroušeni a izolováni. Má-li naděje přežít, musí Odboj putovat galaxií a vyhledat více vůdců – včetně těch, kteří svého času pomohli rodícímu se povstání porazit Impérium. Budou se vést boje, budou utvořena spojenectví a Odboj bude znovuzrozen.

Román napsala Rebecca Roanhorse a vyjde 5. listopadu 2019. Předobjednat si jej můžete například na Book Depository či německém Amazonu.

O dalších knihách a komiksech, které doprovodí devátou epizodu, si můžete přečíst zde.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments