Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

V knize Black Spire se vydá nejlepší špiónka generálky Organy hledat spojence Odboje

Jan Valušek 0

Román Black Spire od spisovatelky Delilah Dawson byl oznámen na konci ledna tohoto roku spolu s dalšími knihami, které budou doprovázet připravované rozšíření Disney parků Galaxy’s Edge. Nyní byla zveřejněna obálka knihy, synopse a nové datum vydání – Black Spire vyjde o týden dříve, než bylo oznámeno, tedy 27. srpna.

Synopse:

Procházejte se starobylými ulicemi, poznejte zajímavé postavy a odhalte tajemnou historii Star Wars: Galaxy’s Edge, nadcházejícího rozšíření Disney parků!

Po devastujících ztrátách vinou Prvního řádu vyslala generálka Organa své agenty do celé galaxie s úkolem najít spojence, útočiště a palebnou sílu – a její nejlepší špiónka Vi Moradi možná našla všechny tři věci na odlehlém světě na okraji galaxie.

Batuu, planeta bujných lesů, riskantních hor a vysokých, zrádně vypadajících stromů, je na nejvzdálenější hranici galaktické mapy. Je to poslední obydlená planeta před tajemným a rozlehlým Divokým vesmírem. Darebáci, pašeráci a dobrodruhové, kteří se snaží přežít v největší osadě této planety – Černé věži – se zde snaží uniknout z očí zvědavců a vyhnout zbytečným konfliktům. Vi, špiónka Odboje, je na útěku před Prvním řádem a je zde jen sotva vítaným hostem. A když zde kvůli ní přistane raketoplán plný vojáků, kteří se jí snaží zlikvidovat, nemá ani ponětí, kde hledat pomoc.

Aby přežila, bude muset Vi vyhledat dobrosrdečné hrdiny skrývající se na planetě, která redefinuje pojem padoušství a ničemnosti. S pomocí zrádcovského vojáka a svého jízlivého droida začne seskupovat rozmanitou skupinu vyvrženců a zmetků a pouští se do mise, jejímž cílem je zažehnout jiskru odboje na Batuu předtím, než jej První řád úplně zničí.

Obálka knihy:

Black Spire (kniha)

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments