Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

V Anglii se připravuje produkce dosud neoznámeného hraného seriálu a (pravděpodobně) prvního dílu trilogie Riana Johnsona

Jan Valušek 0

Server Fantha Tracks již několik let informuje o pracovních názvech a produkčních firmách Star Wars filmů. V minulosti odhalil produkční firmy a názvy všech pěti SW filmů, které dosud vyšli či vyjdou pod konglomerátem Disney. Všechny tyto informace se potvrdily a byly správné. Dnes tento web zveřejnil další zajímavou zprávu.

Podle jejich zdrojů se ve Spojeném království chystá natáčení třetího, dosud neoznámeného hraného seriálu. Krycí produkční firma, která byla registrována 12. října 2018, má nést název SERIES III PRODUCTIONS (UK) LIMITED. Redaktoři Fantha Tracks věří, že tento seriál bude oficiálně oznámen na Star Wars Celebration.

O čem tento seriál bude, nevíme. Pokud jsou ale spekulace o seriálu o Obi-Wanovi Kenobi pravdivé, tak se zcela jistě jedná o tento seriál. To podpořil i insider ViewerAnon, který na svém Twitteru tvrdí, že některé natáčecí placy v Pinewoodu, původně postavené pro epizodu IX, byly zamýšleny i k následujícímu použití u nějakého seriálu.

Ve stejný den, tedy 12. října 2018, byla taktéž v Anglii registrována firma s názvem E&E INDUSTRIES (UK) LIMITED. Podle všeho se jedná o společnost zastřešující první film z trilogie Riana Johnsona. To je pro mě osobně celkem překvapení, protože bych čekal, že první půjde do výroby série filmů od Benioffa a Weisse. Pokud se ale skutečně jedná o Johnsonovu trilogii, očekávám následující plán:

Fantha Tracks upozorňuje, že vznik produkčních firem automaticky neznamená, že byla produkce zahájena, ale spíše že se produkce připravuje.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments