Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Unikly první záběry ze seriálu The Mandalorian

Jan Valušek 0

Během panelové diskuze na Star Wars Celebration se promítaly první záběry ze seriálu The Mandalorian. Nebyly sice určeny pro nikoho, kdo není v sálu, přesto unikly na internet. Během dneška připravíme souhrn všeho, co jsme se na panelu dozvěděli.

THE MANDALORIAN TEASER!!!

Zveřejnil(a) Stephan Skora dne Neděle 14. dubna 2019

Promítané video je kompilací scén, zákulisních záběrů a komentářů tvůrců. První část videa je přímo ze seriálu a ukazuje, jaký by mohl být tón celého seriálu. Scéna, která ukazuje Mandaloriana, jak vstupuje do nějaká kantýny, působí silně inspirovaná westernovými filmy. Zatím se ale jedná o jedinou souvislou scénu, takže na komplexnější posouzení si budeme muset ještě chvíli počkat.

Poté se dostává k řeči scenárista a producent seriálu Jon Favreau, který prozradil, že se seriál odehrává přibližně pět let po Epizodě VI: Návrat Jediů. Hlavní postavou je Mandalorian – pistolník, námezdní lovec a obyvatel podsvětí ve vnějším okraji galaxie. Jeho příběh začíná tím, že loví odměny, vydělává si nějaké peníze, ale potom se mu naskytne velká příležitost. Jedná se o postavu, kterou jsme nikdy nepotkali – to samé se dá říci o tomto dosud neprozkoumaném období mezi originální a novou trilogií.

Podle Pedra Pascala je Mando silná a tajemná postava, která připomíná středověkého rytíře. Rick Famuyiwa, jeden ze členů obsazení, podotýká, že každý z pěti režisérů přináší do Star Wars svou vlastní osobnost. Ačkoliv se tvůrci snažili, aby seriál připomínal spíše originální trilogii, neznamená to, že se nedočkáme ničeho nového. Jon Favreau říká, že objevíme nové planety, rasy, druhy i lodě. Přitom však bude zachováno srdce Star Wars, které máme všichni rádi.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments