Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

EPIZODA IX: Uniklé propagační materiály potvrzují návrat Rytířů z Renu a odhalují jména a vzhledy nových postav

Jan Valušek 0

Na internet se dnes dostaly první propagační materiály k epizodě IX. Jedná se o plakát, který bude k dispozici v amerických obchodních řetězcích za pár dolarů / bude se dávat zdarma k hračkám – nejedná se tedy o kinoplakát, jenž bude vydán v průběhu Star Wars Celebration! Proto tomu odpovídá i kvalita zpracování. (V závěru článku můžete tento plakát srovnat s propagačními plakáty předchozích filmů.)

Vlevo na plakátu můžeme vidět Rytíře z Renu, o jejichž přítomnosti se hutně spekulovalo. Dále se zde nachází noví červení vojáci, o kterých již taky nějakou dobu víme. Z nových postav vidíme postavu Keri Russell (námezdní lovkyně napravo ve fialovém oblečení) a postavu Naomi Ackie (vpravo nahoře). Vedle BB-8 se poté nachází nový droid, jehož jsme viděli v nedávném úniku referenčních fotek. C-3PO nese Chewieho kuši a má kolem ramena pověšenou Reyinu tyč, což odpovídá zase jinému úniku. Stejně je na tom Kylova narušená maska slepená červenou hmotou. Na obrázku můžeme zahlédnout nové stíhačky TIE, oranžový X-wing (o kterém psal server Making Star Wars) a Y-wingy.

Rey má na sobě stejné oblečení, jaké jsme viděli na fotce, kterou J.J. Abrams sdílel na svém Twitteru. To platí i o Poeovi a Finnovi. Hlavní hrdinka má zpátky také svůj modrý světelný meč.

Zanedlouho po úniku plakátu unikl další obrázek, jenž pro změnu odhaluje jména postav. Námezdní lovkyně se jmenuje Zorii a postava Naomi Ackie poté Jannah.

Aktualizace: John Boyega víceméně potvrdil pravost těchto materiálů:

Kinoplakát a první teaser trailer k epizodě IX uvidíme 12. dubna.


Podobné propagační materiály unikly v minulých letech u Síly se probouzí, Posledního z Jediů a Solo: Star Wars Story:

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments