Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Thrawn se dočká další knihy. Ponese podtitul Treason

Jan Valušek 0

Fanoušci Star Wars knih mohou jásat, bylo oznámeno již druhé pokračování románu Thrawn. Po letošním výborném Thrawn: Alliances se dočkáme knihy s podtitulem Treason (Zrada), kterou nenapíše nikdo jiný než Timothy Zahn.

Kniha se bude odehrávat pravděpodobně někdy během čtvrté sezóně seriálu Povstalci, kdy byl pozastaven Thrawnův projekt pro výrobu TIE Defenderů a veškeré prostředky byly převedeny na tajný projekt Orsona Krennica – Hvězdu smrti. Thrawn si začne uvědomovat, že se moc v Impériu nehodnotí jen podle vojenských schopností či účinnými taktikami. Dokonce ani ten nejchytřejší velkoadmirál se nemůže ani zdaleka rovnat síle ničit celé planety.

Když si Thrawn zajišťuje svou pozici v imperiální hiearchii, kontaktuje ho jeho bývalý chráněnec Eli Vanto s důležitým varováním ohledně Thrawnova domovského světa. Thrawn musí učinit zdánlivě nemožnou volbu: vykonat povinnost vůči Chisské radě, nebo být věrný Impériu, kterému přísahal sloužit. I pokud by správná volba měla znamenat zradu, není jiné cesty.

Thrawn: Treason - Obálka

Thrawn: Treason vyjde v létě 2019. Předobjednávky startují příští týden.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments