Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

The Rise of Skywalker pravděpodobně bude mít panel na Comic Conu, Mandalorian se ukáže na D23

Jan Valušek 0

I když to není ani deset dní, co se na Star Wars Celebration představila Epizoda IX: The Rise of Skywalker a viděli jsme první teaser trailer, je jasné, že se jednalo o pouhý start obrovské marketingové kampaně. Nyní tedy přichází otázka, co bude dál.

Pokud Disney použije stejný postup jako u předchozích dvou filmů, lze očekávat, že se koncem příštího měsíce dočkáme nových fotek, které nám detailněji ukážou hlavní postavy trilogie, ale i úplné nováčky v sérii. Vanity Fair tentokrát toto focení pořádalo v Jordánsku, kde se natáčela podstatná část filmu. Na fotky z předminulého roku k Poslednímu z Jedse můžete podívat zde, na fotky k Síle se probouzí zde.

Server Making Star Wars navíc přinesl informaci, že by devátá epizoda měla mít panelovou diskuzi na letošním Comic Conu v San Diegu. Nejspíše se tak bude opakovat scénář z roku 2015; Epizoda VIII tuto akci vynechala. Uvidíme, jestli si tvůrci přinesou video s pohledem do zákulisí, jako tomu bylo naposled, nebo druhý teaser trailer. Čtyřdenní akce začne 18. července.

Finální trailer můžeme očekávat někdy v říjnu, kdy se zároveň spustí předprodej vstupenek. Od té doby začnou vycházet desítky různých televizních spotů a pohledů do zákulisí.

Na tento rok připadá také Disneyho akce D23, která by se pro změnu měla soustředit na hraný seriál The Mandalorian. Není pochyb, že se na této události ukáže i devátá epizoda, ale hlavní prostor by měla dostat tvorba připravovaná pro streamovací službu Disney+. D23 proběhne 23. – 25. srpna. První trailer na Mandaloriana ale s největší pravděpodobností vyjde dříve – vzhledem k tomu, že se ukázka vysílala na Star Wars Celebration, Disney ji může vydat v podstatě kdykoliv.

Plány se samozřejmě mohou změnit, ale jedná se o nejpravděpodobnější scénář.


Devátá epizoda The Rise of Skywalker zamíří do českých kin 19. prosince 2019. První epizoda seriálu The Mandalorian má premiéru nastavenou na 12. listopadu 2019.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments