Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

The Mandalorian: Ve druhé sezóně se objeví postavy z filmů

Jan Valušek 0

První řada seriálu The Mandalorian je sice u konce, ale touto dobou se už natáčí druhá, která bude mít premiéru příští rok na podzim. Zatímco v prvních osmi epizodách jsme potkávali pouze nové postavy, v dalších se objeví také známé postavy z filmové ságy Skywalkerů. Informoval o tom hollywoodský zpravodaj Deadline.

O jaké postavy půjde, nevíme. Jako nejjednodušší volba se zdají Chewbacca, C-3PO, R2 nebo Maz Kanata. Pokud Lucasfilm sáhne po omlazovací technologii, je možné, že uvidíme třeba Luka Skywalkera (Mark Hamill před několika dny natáčel „tajný projekt“), Hana Sola či Landa Calrissiana. U posledních dvou zmíněných se případně nabízí znovu obsazení Aldena Ehrenreicha a Donalda Glovera, kteří tyto postavy ztvárnili ve filmu o mladém Hanu Solovi.

Druhou sezónu bude režírovat Favreau spolu s Rickem Famuyiwou, Carlem Weathersem a několika novými tvářemi. Více detailů zatím neznáme.


Po příbězích Janga a Boby Fetta vstupuje do univerza Star Wars další bojovník. The Mandalorian je zasazen mezi období pádu Impéria a vzestupu Prvního řádu. Budeme následovat cesty osamělého pistolníka ve vnějších částech galaxie, které nejsou pod dohledem Nové republiky…

Hlavní roli hraje Pedro Pascal (NarcosHra o trůny). Doplňují ho Carl Weathers (Rocky), Gina Carano (Deadpool), Nick Nolte (Hlubina), Giancarlo Esposito (Breaking Bad), Werner Herzog (Jack Reacher), Omid Abtahi (Hunger Games) a Emily Swallow (Supernatural).

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments