Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

The Mandalorian: Ve druhé sezóně se objeví další postava ze seriálu Povstalci. Katee Sackhoff ztvární Mandalorianku Bo-Katan

Jan Valušek 0

Mandalorianka Bo-Katan Kryze z animovaného seriálu Povstalci se objeví ve druhé sezóně seriálu The Mandalorian. Zahraje si ji její dabérka Katee Sackhoff. Informoval o tom web Slashfilm.

Podle serveru Sackhoff natáčela své scény v únoru, měsíc před ukončením natáčení. Herečka je známá především ztvárněním role kapitánky Kary Thrace ve sci-fi seriálu Battlestar Galactica. Minulý rok si Sackhoff zahrála hlavní roli v seriálu Another Life od Netflixu.

Bo-Katan se poprvé objevila ve čtvrté sérii seriálu Klonové války jako jedna z velitelek skupiny radikálních Mandalorianů zvané Death Watch. Bo-Katan se následně vrátila v seriálu Povstalci, ve kterém se stala majitelkou Darksaberu, jenž se v poslední epizodě první série Mandaloriana ocitl v rukou Moffa Gideona.

Druhá sezóna Mandaloriana dorazí v říjnu tohoto roku na streamovací službu Disney+. Kromě původního obsazení v ní kromě Sackhoff uvidíme Rosarii Dawson jako Ahsoku Tano, Temuera Morrisona jako Bobu Fetta, Michaela Biehna jako námezdního lovce a wrestlerku Sashu Banks.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments