Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

The Mandalorian: V Los Angeles se připravuje produkce druhé sezóny. Jon Favreau si sám jednu epizodu zrežíruje

Jan Valušek 0

Již nějakou dobu víme, že se 7. října začne natáčet druhá sezóna seriálu The Mandalorian. Kamery se v americkém Los Angeles spustí tedy ještě více než měsíc před premiérou první sezóny.

Šéfredaktor serveru Making Star Wars Jason Ward se nyní vydal na místo, kde se Mandalorian natáčel minule, a zjistil, že se na stejných placech bude produkovat i následující sezóna. Ze svého pozorování natočil video, ve kterém říká, že zde viděl například model AT-ST (který je nyní zakrytý plachtou).

Star Wars: The Mandalorian - Season 2 sets are going up and we saw an AT-ST!

Magazín Entertainment Weekly si navíc promluvil s výkonným producentem a scenáristou seriálu Jonem Favreau, ve kterém Favreau prozradil, že si jednu epizodu druhé sezóny sám zrežíruje. Minule se mu tato příležitost nenaskytla, jelikož zrovna pracoval na „hraném“ remaku Lvího krále.

Z dřívějška víme, že se k režii vrátí také Rick Famuyiwa, jenž se podílel již na první sezóně. Naopak dojde k výměně kameramanů  – místo Barryho Idoineho a Greiga Frasera (Rogue One) druhou řadu natočí Matthew Jensen (Wonder Woman).

Druhou sezónu očekáváme koncem roku 2020.


Po příbězích Janga a Boby Fetta vstupuje do univerza Star Wars další bojovník. The Mandalorian je zasazen mezi období pádu Impéria a vzestupu Prvního řádu. Budeme následovat cesty osamělého pistolníka ve vnějších částech galaxie, které nejsou pod dohledem Nové republiky…

Hlavní roli si zahraje Pedro Pascal (NarcosHra o trůny). K němu se přidají Carl Weathers (Rocky), Gina Carano (Deadpool), Nick Nolte (Hlubina), Giancarlo Esposito (Breaking Bad), Werner Herzog (Jack Reacher), Omid Abtahi (Hunger Games) a Emily Swallow (Supernatural).

Scénář napsal Jon Favreau (Iron Man), který je spolu s Davem Filoni (Star Wars: Povstalci) výkonným producentem seriálu. Režie se chopí Deborah Chow (Jessica Jones), Rick Famuyiwa (Dope), Taika Waititi (Thor: Ragnarok), Bryce Dallas Howard a Dave Filoni.

První epizoda seriálu The Mandalorian bude mít premiéru 12. listopadu 2019 na streamovací platformě Disney+.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments