Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

The Mandalorian: Timothy Olyphant by si mohl zahrát Tatooinského šerifa Cobba Vantha. V seriálu si navlékne brnění Boby Fetta

Jan Valušek 0

Minulý týden filmový zpravodaj The Hollywood Reporter odhalil, že si v druhé sezóně seriálu The Mandalorian zahraje také Timothy Olyphant. Tohoto herce můžete znát například z westernových sérií Deadwood a Justified. Podle posledních informací to vypadá, že si ani tentokrát Olyphant nesundá pomyslný kovbojský klobouk a ztvární (ne tak ledajakého šerifa) na planetě Tatooine.

Server Slashfilm totiž zjistil, že Olyphant při natáčení seriálu nosil ikonické brnění Boby Fetta. Již nějakou dobu však víme, že se i samotný Boba Fett ve druhé sezóně objeví a ztvární ho úplně jiný herec – Temuera Morrison. Jak je tedy možné, že jeho brnění bude nosit někdo jiný? Slashfilm se domnívá, že si Timothy Olyphant zahraje roli Cobba Vantha, který se objevil v knižní trilogii Aftermath.

Kdo je Cobb Vanth?

Cobb Vanth, jak již bylo řečeno, se zatím objevil pouze v knihách ze série Aftermath, ale i tak o něm známe několik důležitých podrobností. Cobb býval otrokem a na svých zádech má vyřezanou hvězdu. Po bitvě o Endor se osvobodil a stal se mužem zákona ve městě Freetown, dříve známého jako Mos Pelgo, na planetě Tatooine. Později se Cobb dostal do potyčky se zločineckým syndikátem Red Key Raiders, kterému se od Jawů podařilo získat brnění jistého Mandaloriana. Po konfrontaci s jedním z členů tohoto syndikátu Cobb brnění získal a využíval ho ke své práci. Krátce poté se Cobb stal šerifem Freetownu a de facto i jeho starostou. (Výběr z Wookieepedie.)

Pokud si tedy spojíme vše dohromady, dává to perfektní smysl. Temuera Morrison tak může v seriálu ztvárnit Bobu Fetta a přitom se postava Timothyho Olyphanta může objevit v Bobově brnění. Znamená to, že Boba půjde po Cobbovi a bude chtít získat své brnění zpět? Do premiéry druhé sezóny, která je nastavená na říjen tohoto roku, můžeme jen spekulovat.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments