Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

THE MANDALORIAN: Spolupráce s Epic Games, pozůstatky Impéria a zajímavé fotky z natáčení

Jan Valušek 0

Na seriálu spolupracuje i Epic Games

Disney ve své zprávě o programu Disney Accelerator odhalilo, že na prvním hraném seriálu ze světa Star Wars spolupracuje také společnost Epic Games. Vývojáři Unreal Enginu a jedné z nejhranějších her současnosti – Fortnite – budou Lucasfilmu a ILM pomáhat s renderováním efektů v reálném čase. Epic Games nejsou v univerzu Star Wars žádní nováčci – jsou to jedni z hlavních partnerů ILMxLAB, oddělení Industrial Light & Magic, které již několik let vytváří Star Wars hry pro virtuální a rozšířenou realitu.

Seriál má podle dřívějších spekulací využívat již předrenderovaných efektů, které se následně budou promítat na natáčecí plac. To zajistí, že výsledný záběr bude autentičtější a zároveň finančně méně náročný. Tato technologie se již využívala například v Solo: Star Wars Story. Nakonec to ale vypadá, že se budou využívat i efekty renderované v reálném čase. Pokud se chcete přesvědčit o kvalitě, kterou dokáže tým z Epicu vytvořit, podívejte se na toto video:

[embedyt]https://www.youtube.com/watch?v=J3ue35ago3Y[/embedyt]

Pozůstatky Impéria na okraji galaxie?

Server Making Star Wars zveřejnil další fotky z natáčení Mandaloriana. Na jedné z nich můžeme vidět dva stormtroopery. Je to zajímavé, jelikož se seriál má odehrávat 3 roky po šesté epizodě a 2 roky po bitvě o Jakku, posledním střetu Impéria a Nové republiky a definitivním ukončením války a zániku Impéria. Jedná se o centrálně řízené vojáky, nebo jen malou skupinu, která se prostě jen nechce vzdát své výzbroje?
Stormtroopeři na place The Mandalorian

Další fotky od Making Star Wars

Tvor na place
První pohled na nějaký jiný druh, než je člověk. Pravděpodobně se jedná o suertona.
Komparz
Komparz
Pracovní název - Huckleberry
Pracovní název seriálu skutečně je Huckleberry, což znamená, že si na 99 % v Mandalorianovi zahraje i Werner Herzog.
Plac The Mandalorian
Plac natáčení
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments