Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

The Mandalorian: Rosaria Dawson si ve druhé sezóně údajně zahraje Ahsoku Tano

Jan Valušek 0

Aktualizace: Borys Kit, prominentní autor jednoho z nejdůvěryhodnějších filmových zpravodajů The Hollywood Reporter, potvrdil tento casting na svém Twitteru.

Původní text: Rosaria Dawson byla podle zdrojů serveru Slashfilm obsazena ve druhé sezóně seriálu The Mandalorian. Tato americká herečka si podle něj zahraje Ahsoku Tano, bývalou padawanku Anakina Skywalkera, která se objevila v animovaných seriálech Klonové války a Povstalci. Dawson můžete znát jako Mimi Marquez z filmu Rent či Batgirl z LEGO příběhu o netopýřím muži.

Slashfilm v minulosti jako první informoval o tom, že postava Jannah bude ve Vzestupu Skywalkera bývalou stormtrooperkou. Důvěryhodnost spekulace podporuje i fakt, že se na Mandalorianovi podílí Dave Filoni, producent obou dříve zmíněných Star Wars animáků, v nichž se Ahsoka ukázala. Samotná Dawson navíc před třemi lety vyjádřila svůj zájem si tuto postavu zahrát.

Pokud se casting potvrdí, togrutská Jedijka se vůbec poprvé objeví v rámci hrané produkce.

Druhá sezóna Mandaloriana dorazí v říjnu tohoto roku na streamovací službu Disney+. Jednotlivé epizody bude režírovat Jon Favreau spolu s Rickem Famuyiwou, Carlem Weathersem a několika novými tvářemi. Kromě původního obsazení ve druhé sezóně uvidíme také wrestlerku Sashu Banks.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments