Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

The Mandalorian: Produkce druhé sezóny začne nejspíše v létě 2020

Jan Valušek 0

Koncem března vydal server HN Entertainment zprávu, že Disney počítá s obnovením seriálu The Mandalorian na druhou sezónu. To nyní potvrzuje web Discussing Film, který dodává, že Lucasfilm aktuálně se začátkem produkce cílí na léto 2020.

Disney je údajně velmi spokojeno s prací Jona Favreau (a to nejen na tomto seriálu, ale také na hraném Lvím králi), a proto se tento scenárista a výkonný producent vrátí jako showrunner. Spolu s ním by se měl vrátit Dave Filoni, ale aktuálně není známo, v jaké roli. (U první sezóny působil jako režisér a co-showrunner.)

Kromě Mandaloriana se připravuje ještě hraný seriál o jednom z hlavních protagonistů Rogue One Cassianu Andorovi, který má premiéru nastavenou na rok 2021. V něm se vrátí Diego Luna jako Cassian a Alan Tudyk jako droid K-2SO. Showrunnerem zde bude Stephen Schiff, jenž pracoval například na seriálu The Americans.

Discussing Film dále potvrzuje, že Lucasfilm pracuje ještě na několika dalších seriálech pro připravovanou streamovací službu Disney+. Jeden z nich by se měl zaměřovat na Obi-Wana Kenobiho.


Po příbězích Janga a Boby Fetta vstupuje do univerza Star Wars další bojovník. The Mandalorian je zasazen mezi období pádu Impéria a vzestupu Prvního řádu. Budeme následovat cesty osamělého pistolníka ve vnějších částech galaxie, které nejsou pod dohledem Nové republiky…

Hlavní roli si zahraje Pedro Pascal (NarcosHra o trůny). K němu se přidají Carl Weathers (Rocky), Gina Carano (Deadpool), Nick Nolte (Hlubina), Giancarlo Esposito (Breaking Bad), Werner Herzog (Jack Reacher), Omid Abtahi (Hunger Games) a Emily Swallow (Supernatural).

Scénář napsal Jon Favreau (Iron Man), který je spolu s Davem Filoni (Star Wars: Povstalci) výkonným producentem seriálu. Režie se chopí Deborah Chow (Jessica Jones), Rick Famuyiwa (Dope), Taika Waititi (Thor: Ragnarok), Bryce Dallas Howard, dcera Rona Howarda, režiséra Solo: Star Wars Story, a právě Dave Filoni.

První epizodu seriálu The Mandalorian bude mít premiéru 12. listopadu 2019 na streamovací platformě Disney+.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments