Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

The Mandalorian: Pětice plakátů ukazuje hlavní postavy

Jan Valušek 0

Na oficiálních sociálních sítích Star Wars se dnes objevila pětice plakátů, která ukazuje hlavní postavy seriálu The Mandalorian. Ten bude mít premiéru již za dva týdny 12. listopadu 2019 na nové streamovací službě Disney+.

Pedro Pascal jako Mandalorian
Gina Carano jako Cara Dune
Carl Weathers jako Greef Carga
Taika Waititi jako IG-11
Nick Nolte jako Kuill

Po příbězích Janga a Boby Fetta vstupuje do univerza Star Wars další bojovník. The Mandalorian je zasazen mezi období pádu Impéria a vzestupu Prvního řádu. Budeme následovat cesty osamělého pistolníka ve vnějších částech galaxie, které nejsou pod dohledem Nové republiky…

První epizoda seriálu The Mandalorian bude mít premiéru 12. listopadu 2019 na streamovací platformě Disney+.

Hlavní roli si zahraje Pedro Pascal (NarcosHra o trůny). K němu se přidají Carl Weathers (Rocky), Gina Carano (Deadpool), Nick Nolte (Hlubina), Giancarlo Esposito (Breaking Bad), Werner Herzog (Jack Reacher), Omid Abtahi (Hunger Games) a Emily Swallow (Supernatural).

Scénář napsal Jon Favreau (Iron Man), který je spolu s Davem Filoni (Star Wars: Povstalci) výkonným producentem seriálu. Režie se chopí Deborah Chow (Jessica Jones), Rick Famuyiwa (Dope), Taika Waititi (Thor: Ragnarok), Bryce Dallas Howard a Dave Filoni.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments