Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

The Mandalorian: Pedro Pascal odhalil jméno hlavní postavy + záběry ze zákulisí natáčení první epizody

Jan Valušek 0

Herec Pedro Pascal, představitel hlavní postavy seriálu The Mandalorian, si promluvil se serverem ScreenSlam o natáčení první sezóny. Kromě zkušeností ze spolupráce s hereckými i režisérskými kolegy se věnoval samotnému námezdnímu lovci. Jeho identita byla dosud zahalena tajemstvím a znali jsme jej pouze pod pseudonymem Mandalorian. Pascal prozradil, že pravé jméno této postavy zní Dyn Jarren. Na celý rozhovor se můžete podívat níže.

The Mandalorian: Pedro Pascal Official TV Interview - Disney Plus

ScreenSlam zároveň vydal krátké video ze zákulisí natáčení první epizody. To mimo jiné ukazuje George Lucase, který natáčecí plac navštívil.

The Mandalorian: Behind the Scenes TV Broll - Episode 1, Jon Favreau


Po příbězích Janga a Boby Fetta vstupuje do univerza Star Wars další bojovník. The Mandalorian je zasazen mezi období pádu Impéria a vzestupu Prvního řádu. Budeme následovat cesty osamělého pistolníka ve vnějších částech galaxie, které nejsou pod dohledem Nové republiky…

Nové epizody první sezóny vycházejí každý pátek. Aktuálně probíhá natáčení sezóny druhé.

Hlavní roli hraje Pedro Pascal (NarcosHra o trůny). Doplňují ho Carl Weathers (Rocky), Gina Carano (Deadpool), Nick Nolte (Hlubina), Giancarlo Esposito (Breaking Bad), Werner Herzog (Jack Reacher), Omid Abtahi (Hunger Games) a Emily Swallow (Supernatural).

Scénář napsal Jon Favreau (Iron Man), který je spolu s Davem Filoni (Star Wars: Povstalci) výkonným producentem seriálu. Režie se chopili Deborah Chow (Jessica Jones), Rick Famuyiwa (Dope), Taika Waititi (Thor: Ragnarok), Bryce Dallas Howard a Dave Filoni.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments