Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

The Mandalorian: Nový televizní spot přináší dosud neviděné záběry

Jan Valušek 0

Televizní stanice FX dnes v noci odvysílala další ukázku na seriál The Mandalorian, který zamíří na streamovací službu Disney+ už 12. listopadu. Spot má přibližně jednu minutu a většinu jeho záběrů jsme zatím neměli možnost vidět.

Star Wars The Mandalorian TV Spot Trailer 7


Po příbězích Janga a Boby Fetta vstupuje do univerza Star Wars další bojovník. The Mandalorian je zasazen mezi období pádu Impéria a vzestupu Prvního řádu. Budeme následovat cesty osamělého pistolníka ve vnějších částech galaxie, které nejsou pod dohledem Nové republiky…

Hlavní roli si zahraje Pedro Pascal (NarcosHra o trůny). K němu se přidají Carl Weathers (Rocky), Gina Carano (Deadpool), Nick Nolte (Hlubina), Giancarlo Esposito (Breaking Bad), Werner Herzog (Jack Reacher), Omid Abtahi (Hunger Games) a Emily Swallow (Supernatural).

Scénář napsal Jon Favreau (Iron Man), který je spolu s Davem Filoni (Star Wars: Povstalci) výkonným producentem seriálu. Režie se chopí Deborah Chow (Jessica Jones), Rick Famuyiwa (Dope), Taika Waititi (Thor: Ragnarok), Bryce Dallas Howard a Dave Filoni.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments