Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

The Mandalorian: Natáčení druhé sezóny zahájeno. Režírovat ji bude i Carl Weathers

Jan Valušek 0

Natáčení druhé sezóny seriálu The Mandalorian bylo zahájeno. Prozradil to výkonný producent a scenárista Jon Favreau na dnešní tiskové konferenci určené pro vybrané americké novináře.

Favreau navíc odhalil, že režisérem druhé řady je také herec Carl Weathers. Ten si v první sezóně zahrál Greefa Cargu, šéfa gildy námezdních lovců. K dalším režisérům patří sám Jon Favreau, Rick Famuyiwa a také několik nových tváří, o kterých se na akci nemluvilo.

Konferenci předcházelo promítání 27 minut záběrů převážné z první epizody seriálu. Novináři se shodují na tom, že to byl dech beroucí zážitek, který naprosto stírá rozdíly mezi televizní a filmovou tvorbou. Podle mnohých se jedná o vstup do nové éry Star Wars a průlomový počin pro vyprávění epizodických příběhů. Pozitivní ohlasy sklízí také herci a skladatel soundtracku Ludwig Göransson.


Po příbězích Janga a Boby Fetta vstupuje do univerza Star Wars další bojovník. The Mandalorian je zasazen mezi období pádu Impéria a vzestupu Prvního řádu. Budeme následovat cesty osamělého pistolníka ve vnějších částech galaxie, které nejsou pod dohledem Nové republiky…

První epizoda seriálu The Mandalorian bude mít premiéru 12. listopadu 2019 na streamovací platformě Disney+.

Hlavní roli si zahraje Pedro Pascal (NarcosHra o trůny). K němu se přidají Carl Weathers (Rocky), Gina Carano (Deadpool), Nick Nolte (Hlubina), Giancarlo Esposito (Breaking Bad), Werner Herzog (Jack Reacher), Omid Abtahi (Hunger Games) a Emily Swallow (Supernatural).

Scénář napsal Jon Favreau (Iron Man), který je spolu s Davem Filoni (Star Wars: Povstalci) výkonným producentem seriálu. Režie se chopí Deborah Chow (Jessica Jones), Rick Famuyiwa (Dope), Taika Waititi (Thor: Ragnarok), Bryce Dallas Howard a Dave Filoni.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments