Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

The Mandalorian: Loď hlavní postavy pochází z dob Klonových válek. Jednotlivé epizody budou mít kolem 40 – 45 minut

Jan Valušek 0

Jason Ward dnes na svém webu Making Star Wars zveřejnil nové informace o seriálu The Mandalorian, které zjistil od svých zdrojů. Informace nemusí být 100% přesné, ale vzhledem k důvěryhodnosti Making Star Wars o nich nemám žádné pochyby.

Tentokrát jsme se dozvěděli několik zajímavých věcí o lodi Mandaloriana. Údajně má jít o loď, která už nějakou akci zažila a pochází z dob Klonových válek. Její název má znít Razorcrest, což by se do češtiny dalo doslova přeložit jako Vrchol břitvy či Hřeben břitvy. Jason ale netuší, zda se jedná o název samotné lodě, či jejího modelu. Každopádně já se upínám k možnosti, že to je název samotné lodě, protože Razorcrest zní fakt hezky.

Dále by loď měla mít technologii na zamrazování lidí/věcí/zvířat do karbonitu. To jsme poprvé viděli v Impériu vrací úder, kdy Vader nechal zamrazit Hana, ale v seriálu Klonové války jsme viděli další využití tohoto zamrazení – hlavní postavy se tak nepozorovaně dostali na nepřátelské území.

Poslední odstavec hovoří o délce jednotlivých epizod. Jak už z názvu víte, bude to kolem 40 – 45 minut, přičemž epizod bude celkem osm. Původně se sice mluvilo o deseti epizodách, ale Jon Favreau nakonec děj vtěsnal do osmi a my bychom se tak neměli dočkat žádných výplňových epizod, kde se reálně nic neděje. Což je samozřejmě další dobrá zpráva.

The Mandalorian dorazí již tento podzim na novou streamovací platformu Disney+.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments