Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

The Mandalorian: Druhou sezónu natočí kameraman Wonder Woman Matthew Jensen

Jan Valušek 0

Matthew Jensen se připojuje k týmu, který pracuje na druhé sezóně seriálu The Mandalorian, a od Barryho Idoineho a Greiga Frasera přebírá pozici hlavního kameramana. Dozvěděl se to server Discussing Film. Jensen v minulosti pracoval na filmech  Wonder Woman, Wonder Woman 1984Fantastická čtyřka, Ray Donovan, Já jsem noc, Pravá krev či několika epizodách seriálové Hry o trůny.

Druhou sezónu, jejíž produkce by měla začít ještě letos v říjnu v Los Angeles, opět napíší Jon Favreau a Dave Filoni. Do režisérského křesla se vrátí mimo jiné Rick Famuyiwa. Očekávané datum premiéry je konec roku 2020.


Po příbězích Janga a Boby Fetta vstupuje do univerza Star Wars další bojovník. The Mandalorian je zasazen mezi období pádu Impéria a vzestupu Prvního řádu. Budeme následovat cesty osamělého pistolníka ve vnějších částech galaxie, které nejsou pod dohledem Nové republiky…

Hlavní roli si zahraje Pedro Pascal (NarcosHra o trůny). K němu se přidají Carl Weathers (Rocky), Gina Carano (Deadpool), Nick Nolte (Hlubina), Giancarlo Esposito (Breaking Bad), Werner Herzog (Jack Reacher), Omid Abtahi (Hunger Games) a Emily Swallow (Supernatural).

Scénář napsal Jon Favreau (Iron Man), který je spolu s Davem Filoni (Star Wars: Povstalci) výkonným producentem seriálu. Režie se chopí Deborah Chow (Jessica Jones), Rick Famuyiwa (Dope), Taika Waititi (Thor: Ragnarok), Bryce Dallas Howard a Dave Filoni.

První epizoda seriálu The Mandalorian bude mít premiéru 12. listopadu 2019 na streamovací platformě Disney+.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments